Naujas numeris

Susisiekite su redakcija

Susisiekite su redakcija

Konkursai

Konkursai

Naujausio numerio anketa

Naujausio numerio anketa

Siūlau temą

Siūlau temą

Studijos G-foto nuotrauka

Antibiotikai – skirti ar ne?

Apie tai, kad su antibiotikais žmonija „prisižaidė“, kalbama vis atviriau. Dėl neatsakingo antibiotikų vartojimo radosi jiems atsparių bakterijų, tad nebeaišku, kuo sunkias ligas gydysime po keliasdešimt metų. Apie tėvų ir gydytojų atsakomybę skiriant antibiotikus kalbamės su šeimos gydytoja.

Neringos Banienės nuotrauka

Kas ten po eglute?

Visą mėnesį virpėdami iš jaudulio ieškosime savo vaikams kalėdinių dovanų. Ieškoti dovanos – vienas didžiausių malonumų. Mūsų pašnekovė – žaidimų terapeutė – kalėdinių dovanų savo vaikams ieško jau nuo vasaros.

Studijos Gfoto nuotrauka

Krivių dukra

Rimgailė Trinkūnaitė gali didžiuodamasi sakyti, kad ji buvo krivio, o dabar yra krivės dukra. Jos tėvai – Inija ir Jonas Trinkūnai – baltiškąja kultūra susidomėjo kur kas anksčiau, negu Lietuva išsikovojo nepriklausomybę. Dar tarybiniais laikais vos metukų Rimgailė buvo palaiminta pagal baltiškuosius papročius. O kokių tradicijų Rimgailė ir Artūras Sinkevičiai laikosi, sukūrę savo šeimą ir augindami šešerių Giniotę ir aštuonerių Skomantą?

Gretos Medelienės nuotrauka

Ketvertukas – kaip geriausia humoro laida

Baigiantis metams, nutarėme pasidomėti, kaip laikosi mūsų mylimas Tauragės ketvertukas. Kiek paaugo Luka, Luknė, Lėja ir Milena? Kaip gyvena jų mamytė, iš tikrųjų – supermamytė – Lina?

Laimafoto nuotrauka

Per šventes nepraraskite budrumo

Kūdikis – ne lėlytė, o gyvas žmogutis, kuris juda, kruta, muistosi ir nežinia kuriuo laiku gali apsiversti, išsprūsti iš glėbio ir nukristi ant žemės. Todėl tėveliai turi būti budrūs. Ypač per šurmulingas šventes, kai dėmesį išblaško dovanos, svečiai ir fejerverkai. Konsultuoja vaikų neurologė medicinos mokslų daktarė Jūratė Laurynaitienė.

Vitos Jurevičienės nuotrauka

Savas salvadoras dali

Ar vaikui pakanka tiek „meno“, kiek jis jo gauna darželyje? Juk net lopšelio rūbinėlės yra tarsi mažieji gugenhaimai – ekspozicijos nuolat atnaujinamos, o žanrų įvairovė stebina. Kalbamės su meno terapeute Daiva Kišūnaite.

Viktorijos Kuhlins nuotrauka

Kalėdinė dovana – nėštumas

Paprastai kiekviename numeryje kalbiname kokią nors visiems pažįstamą mamą. Šįkart jų – net dvi. Nes seserys Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė beveik tuo pat metu pradėjo lauktis ir pagimdė berniukus.
Tuos pačius klausimus pateikėme pirmojo ir antrojo vaikelio susilaukusioms sesėms.

Redakcijos archyvo nuotrauka

Turtuolių vaikai irgi verkia

Žurnalo konsultantė vaikų ir paauglių psichiatrė Aurima Dilienė prieš keletą metų emigravo į Prancūziją, dabar konsultuoja šios šalies vaikus, važinėja po pasaulį skaitydama paskaitas. Neseniai Aurima turėjo galimybę darbuotis vienoje turtingiausių Europos šalių – Šveicarijoje. Kokios problemos kamuoja turtuolių vaikus?

Asmeninio albumo nuotrauka

Visos svajonės išsipildo

Neringa Rūkė, kaip koks Nikas Vujičičius, galėtų važinėti po pasaulį sakydama motyvacines kalbas asmenybės tobulinimo seminaruose. Jos tema būtų: „Visos svajonės išsipildo“. Žinoma, į seminarus ji turėtų pasiimti gyvą įrodymą – dvi dvynukų poras.