Būti mama – įtemptas (ir varginantis!) darbas. Tarp vaikų išvežiojimo į mokyklas, vakarienės ruošimo, skalbimo ir milijono kitų darbų vos lieka laiko apsirengti. O kartais sunku rasti motyvacijos persirengti į kažką stilingo. Bet, kaip sakoma, kai gerai atrodai, gerai ir jautiesi. Tad pasiruoškite skirti šiek tiek laiko, kad pertvarkytumėte turimus drabužius. Mes paruošėme 10 stiliaus patarimų, kurie leis neprarasti komforto ir atrodyti madingai.
- Apsivalymas
Laikas atsisakyti daiktų, kurių nenešiojate. Sudėkite į maišą tai, kas suplyšę ir ko nebeišgelbėsite. Ištraukite viską, ko nedėvėjote pastaruosius 6 mėnesius (išskyrus sezoninius drabužius), ir juos atiduokite arba parduokite. Ar yra drabužių, kurie patinka, bet jų nebenešiojate dėl netinkamo dydžio? Sudėkite juos į tą pačią pardavimo/atidavimo krūvą.
- Pažinkite savo kūno tipą
Žinodamos, koks Jūsų kūno tipas, galite apsirengti taip, kad paslėptumėte trūkumus. Pavyzdžiui, jei turite stambesnes kojas, dėvėkite A formos sijonus arba vienspalves kelnes. Dėl jų atrodysite lieknesnė ir aukštesnė. Jei esate stambesnio kūno sudėjimo, venkite aptemptų drabužių. Verčiau rinkitės šiek tiek laisvesnius. Ir atvirkščiai, jei esate smulkesnio kūno sudėjimo, džiaukitės aptemptais rūbais.
- Realistiškai įvertinkite gyvenimo būdą
Garderobas turi būti praktiškas ir atitikti Jūsų gyvenimą: darbą, keliones bei laisvalaikį. Ką dažniausiai veikiate? Dauguma iš mūsų dirba. Antra populiariausia veikla yra susitikimai su artimaisiais, tada mankšta ir kelionės. Pagalvokite, kaip drabužiai gali būti pritaikyti kiekvienai veiklai. Svarbiausia yra universalumas. Rinkitės rūbus, kurie tinka pereinamuoju planų metu. Pavyzdžiui, kai po darbo susitinkate su draugais restorane.
- Susikurkite kapsulinį garderobą
Savo spintoje visada turėkite paprastų neutralių spalvų drabužių. Jie niekada neišeina iš mados ir yra lengvai derinami.
- Oversized balti marškiniai: darbo metu derinkite vienus, pavyzdžiui, su sijonu. Laisvalaikio metu naudokite juos kaip daugiasluoksnio įvaizdžio dalį. Pavyzdžiui, ant jų užsidėkite megztinį;
- megztinis: patogus ir tinka praktiškai prie visko. Rekomenduojamos šios spalvos: pilka, juoda, mėlyna ir smėlio;
- siauri džinsai: jei pasirinksite tamsius, jie suteiks oficialesnę išvaizdą. Mėlyni puikiai tiks laisvalaikiui. Venkite džinsus dėvėti su pernelyg aptemptais viršutinės dalies drabužiais;
- kostiuminės kelnės: tai – patogesnis už džinsus pasirinkimas! Suderinus kelnes su marškinėliais ar puošnesne palaidine, būsite pasiruošusi išeiti į miestą;
- šilkinis šalikėlis: pagyvins išvaizdą ir suteiks puošnumo. Be to, jį galima modeliuoti įvairiausiais būdais. Užsiriškite ant kaklo, suimkite juo plaukus, naudokite vietoj diržo. Kaip tik norisi;
- platus diržas: vizualiai išlygins viršutinės ir apatinės kūno dalių proporcijas;
- juodas paltas: priderinsite prie visų stilių ir spalvų aprangos bet kokią proga! Bei išliksite elegantiška.
Pasirūpinkite šių drabužių ir aksesuarų atsargomis. Juos nešiosite dažniau nei įsivaizduojate. Išsirinkite kokybiškus drabužius šioje e. parduotuvėje, kurie džiugins ilgai ir laimingai!
- Pasiruoškite universalius derinius
Žinokite savo spintos derinius. Pabandom paeksperimentuoti.
- Sijonas: išsirinkite mėgstamą sijoną ir priderinkite prie jau turimų viršutinių drabužių. Ar sijonas gali būti derinamas su 5+ drabužiais?
- Kelnės: tuos pačius 5 viršutinius drabužius, kuriuos derinote prie sijono, priderinkite prie pasirinktų kelnių. Ar tinka?
- Džinsai: vėl pasirinkite tuos pačius 5 viršutinius drabužius. Pažiūrėkite, ar juos galima priderinti prie džinsų. Tai – 15 skirtingų įvaizdžių!
Svarbu! Subalansuokite viršutinę ir apatinę dalis. Per daug žmonių mano, kad gražią palaidinę gali derinti prie blankių džinsų. Abi dalys yra vienodai svarbios.
- Derinkite spalvas
Kai suprasite, kurios spalvos dera tarpusavyje, be vargo suderinsite drabužius. Taip pat daugiau turėkite vienspalvių nei margų rūbų. Skirtingų spalvų drabužis sunkiau derinamas. Rekomenduojame rinktis neutralias spalvas: rausvą, pilką, kreminę, dramblio kaulo, baltą, juodą, tamsiai mėlyną ar smėlinę.
- Organizuokite
Jums reikia sistemos, kuri padėtų lengvai rasti ir matyti, ką turite. Jei drabužiai paslėpti krepšiuose, o batai – dėžėse, tikėtina, kad jų nenaudosite. Suteikite rūbams bei aksesuarams daugiau erdvės ir sudėliokite juos pagal tipus ar spalvas. Jei turite daug batų, eksponuokite juos atviroje spintelėje arba kitur, kur juos matysite. Tą patį padarykite su rankinėmis.
Patarimas: investuokite į medines pakabas ir išmeskite metalines, kurios tik gadina drabužius.
- Įsigykite pakankamai batų
Batai gali pagerinti arba sugadinti išvaizdą. Idealiu atveju kiekvienai moteriai reikia bent 5 porų būtiniausios avalynės:
- sportinių batelių;
- laisvalaikio batelių;
- aukštakulnių;
- vasarinių sandalų;
- žieminių batų.
Atminkite, kad avalynė turi būti patogi ir kokybiška.
- Apsirūpinkite rankinėmis
Kiekvienai moteriai reikia 3 rankinių: dienai, vakarui ir kelioninio / sporto krepšio. Rinkitės klasikinio stiliaus ir minimalistinio dizaino rankines, kurios atlaikys laiko išbandymus.
- Turėkite wow akcentą
Įeinate pro duris ir visų akys susminga į Jus. Na, tiksliau į Jūsų vintažinę suknelę, blizgučiais padabintą rankinę ar masyvius batus. Tai – priemonė kartkartėmis sudaryti wow įspūdį, kai norite likti pastebėta. Sveikas pasitikėjimas savimi dar niekam nepakenkė! O kartais pasitaiko progų, kai tiesiog būtina atrodyti nepriekaištingai. Paskutinės minutės pirkiniai ne visada išgelbsti. Iš anksto pasirūpinkite, kuo mielai pasipuoštumėte.
US