2 procentai paramos – kad mūsų žinios pasiektų jus

SPM4Mielos mamos,

Jei dar nenusprendėte, kam skirti 2 paramos procentus, skirkite juos VšĮ „Leidiniai tėvams“. Taip paremsite mylimą „Mamos žurnalą“. Ką mes darome?

1. Leidžiame nemokamai dalinamą knygelę pagimdžiusioms mamoms „Sveiki pirmieji metai“.

Per 18 „Mamos žurnalo“ leidybos metų  esame sukaupusios tokį didžiulį straipsnių ir informacijos archyvą, kad būtų nuodėmė jį laikyti uždarytą seifuose. Todėl sugalvojome tą informaciją susisteminti ir pateikti leidinuke „Sveiki pirmieji metai“.

Pirmąjį tiražą išdalinome Vilniaus gimdymo namuose ką tik pagimdžiusioms moterims, kad jos, gulėdamos ligoninėje, jaustųsi drąsiau: turėtų po ranka suflerį, kaip elgtis, jei vaikas nemiega, per dažnai ar per retai tuštinasi, jei jį beria ir kyla daugybė kitų be galo svarbių klausimų.

Po pusės metų pakartojome leidinio tiražą, temas papildydamos nauja informacija ir sezoniškai aktualiomis temomis, ir išdalindami leidinuką jau ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų gimdyvėms. Šiuo metu visos moterys, kurios gimdo didžiųjų miestų gimdymo namuose, dovanų gauna tokią knygelę. Netrukus į gimdymo namus nuvešime jau 26-ąjį reikalingo informacinio leidinuko tiražą!

2. Leidžiame  knygas vaikams ir mamoms.

Išleidome jau 3 edukacines vaikiškas knygas: „Sena spinta“ (kurioje vaikams suprantama kalba papasakojome apie tautinį kostiumą), „Sena žaislų dėžė“ ( kurioje papasakojome apie senovinius žaislus) ir „Senas kalendorius“ (joje rašoma, ką vaikučiai veikdavo senovėje įvairiais metų laikais). Knygutės informatyvios, parašytos konsultuojantis su istorikais, etnologais, tuo pačius linksmos ir lengvos. Vaikas nė nepstabės, kaip skaitydamas smagius senovinius vaikų nuotykius daug sužinos apie Lietuvos praeitį.

 

 

Didžiuojamės ir knygomis mamytėms „Karalius su sauskelnėm“ bei „Karalius rodo charakterį“, skirtomis naujai iškeptiems tėveliams.

3. Leidžiame žurnalus, kurie padeda auginti vaikus:

Ir dar – mes kasdien turtiname svetainę www.mamoszurnalas.lt, kad iš bet kurios pasaulio vietos galėtumėte rasti svarbios informacijos, kaip auginti vaikutį.

Paremkite VŠĮ „Leidiniai tėvams“

Įmonės kodas 303215502

Kaip premti:

1. prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).

2. Pasrinkite skyrių „Pildyti formą“

3. Pasirinkite skyrių „Prašymas skirti paramą“

4. Užpildykite FR0512 v.3 formą tiesiogiai EDS portale.

Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

    (!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2018
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔
    (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]     (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303215502

    (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 2
         E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2022 m.

5. Paspauskite varnelę „Pateikti deklaraciją“ (viršuje)

E3 laukelio pildyti neprivaloma (iš teksto šis punktas pašalintas), nes Prašymo E3 laukelis užpildomas, kai gyventojas pageidauja, kad skiriama pajamų mokesčio dalis būtų panaudota konkrečiam tikslui. Tokiu atveju turi būti įrašomas atitinkamos programos, meno ar sporto kolektyvo, politinės partijos padalinio pavadinimas, kuris gali būti įrašomas sutrumpintas.

 

 

Žymos:

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + = aštuoni

Kitos temos: