ECCO rudens naujienos mergaitėms ir berniukams

Laukdamas naujų mokslo metų, daniškų batų prekės ženklas ECCO pristato naujus batus vaikams iš savo rudens kolekcijos.

ecco_ginnie

ECCO GINNIE modelis mergaitėms

ECCO GINNIE (mergaitėms) modelis yra vizualiai patrauklus dėl metalinės pilkos spalvos odos. Batų viduje palaikomas komfortiškas ir optimalus klimatas, nes batukai turi kvėpuojantį pamušalą ir vidinį paduką, kuriame yra ECCO komforto pluošto sistema. Poliuretano (PU) padas yra lankstus ir stabilus.

ECCO GLYDER (berniukams) pagamintas iš elastingos odos, kurioje yra neperšlampama GORE-TEX membrana ir ECCO komforto pluošto sistema, užtikrinanti optimalų klimatą batų viduje. DIP/PU padas yra lankstus, stabilus ir užtikrina komfortą visą dieną.

Kodėl šie batai ypatingi

Vaikų kojos labiau prakaituoja. Jiems sukurti batai su ypatingomis ventiliacinėmis savybėmis, specialiais antibakteriniais įdėklais gerai sugeria prakaitą.

Berniukams ir mergaitėms labai svarbu ne tik komfortas bei patogumas, bet ir stilius. Šie batai nereikalauja jokio kompromiso tarp „patogu“ ir „stilinga“. Jie ir madingi, ir labai komfortiški.

ecco_glyder

ECCO GLYDER modelis berniukams

Ko nežinojote apie ECCO?

Kas pasakė, kad žmonės negali skraidyti?! – tai danų avalynės firmos ECCO šūkis. Patogūs, ekologiški ir ilgaamžiai batai gaminami nuo pačių mažiausių dydžių, skirtų kūdikiams, iki didžiausių, tinkančių jų mamoms ir tėčiams.

Visą dieną – kaip basomis

Kiek reikalų vaikams tenka sutvarkyti per dieną! Mokykla, darželis, būreliai, kiemas – kojos turi judėti ir judėti.

KIDS_29_group_A3---Copy

Šie batai nereikalauja jokio kompromiso tarp „patogu“ ir „stilinga“. Jie ir madingi, ir labai komfortiški.

Anksčiau buvo teigiama, kad sportiniais bateliais nuolatos avėti nesveika. Ar jums teko girdėti apie avalynę, kuri savo patogumu ir lengvumu prilygtų sportbačiams, bet kartu atitiktų aukščiausius higienos reikalavimus? Tai natūralios odos daniška ECCO avalynė.

Pabandykite pasimatuoti bet kurį ECCO modelį. Ne ne, lentynoje neieškokite puse numerio didesnio dydžio, kad kojos nespaustų. Šitie batai sukurti priglusti prie jūsų kojos. Jie turi būti nei per ilgi, nei per platūs – ir vis tiek jausitės lyg basi. Dabar batą pakilnokite: neįtikėtinas lengvumas!

Batai patogūs dėl kelių priežasčių. Visų pirma jie sukurti atkartojant pėdos struktūrą. O pėda labai sudėtinga, ją sudaro net 26 kaulai, 214 raiščių, 38 sausgyslės, raumenys.

Taisyklinga pėda turi skliauto formos atramą, kuri žengiant žingsnį leidžia spyruokliuoti. ECCO batai spyruokliuoja kartu su koja. Pagaminti iš natūralios odos ir gumos, jie lankstūs ir elastingi. Bato kulne yra speciali detalė – amortizatorius, kuri sušvelnina smūgius einant, dėl to nugara bei kojos mažiau pavargsta. Amortizatorius sušvelnina net 70–80 procentų smūgių!


Susiję straipsniai

Žymos: ,

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ keturi = 11

Kitos temos: