Gausių šeimų vaikai buvo kerpami nemokamai

Moksleivių atostogų metu, vasario 20 dieną, daugiavaikės šeimos skubėjo į PC MADA esantį šeimos grožio centrą „Bubble Bubble“. Ten vyko neįtikėtinas renginys – vaikučiai buvo kerpami nemokamai. Šioje akcijoje sudalyvavo net 70 vaikų.

6 vaikus auginanti asociacijos MES vadovė Jurgita Pocienė puikiai supranta, ką reiška į kirpyklą atvesti gausų vaikučių būrį, kad jie ramiai pasėdėtų kirpėjo kėdėje, tiek susiruošti į pačią kirpyklą šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų, dažnai tampa „misija neįmanoma“. Būtent todėl Daugiavaikių šeimų asociacija MES nutarė suorganizuoti sau analogų neturinčią šventę ir pagelbėti atžalas nusprendusioms papuošti ar pagražinti šeimoms.

„Kiekviena mama žino, kad apkirpti mažą leliuka nėra paprasta. Jie ir į kėdę bijo sėstis, ir svetima, kirpykloje dirbančia teta linkę nepasitikėti. Daugiavaikių šeimų asociacijos MES nariai su tuo susiduria labai dažnai, todėl ir buvo nuspręsta vietoje įprastinio apsilankymo kirpykloje surengti vaikams šventę. Jos metu ypač siekta pagelbėti didelėms šeimoms, nes auginant 3 ar 4 vaikus, net ir „minimalus“ apsilankymas kirpykloje ženkliai paplonina piniginę. Asociacija ilgokai ieškojo kirpyklos, kuri padėtų įgyvendinti sumanymą – apkirpti kuo daugiau vaikų iš daugiavaikių šeimų nemokamai – ir pagaliau ją rado. Šeimos grožio centras „Bubble Bubble“ sutiko prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir kartu su Daugiavaikių šeimų asociacija surengė smagią šventę „Apsikirpkime linksmai“. Jos metu buvo apkirpti net 70 vaikučių iš 3 ar daugiau vaikų auginančių šeimų. Renginį linksmino personažai iš vaikystės pasakų – Kakė Makė su Klounu (Vilma Lisauskienė ir Laura Stukienė). Beje, nuo šiol Šeimos grožio centre „Bubble Bubble“ bei net dviejose vaikų kirpyklose „Čik čik“ (Ogmios mieste, bei Žvėryne) DSA MES nariams bus taikomos specialios nuolaidos, tad nuo šiol mūsų mažieji bus ypatingai pastebimi. Dėl nešiojamų atšvaitų – tamsiuoju paros metu, dėl puikių šukuosenų – dienomis,“ –džiaugėsi J. Pocienė.

Atidaryti kirpykla įkvėpė vaikai

Pati šeimos grožio centro vadovė Viktorija Kuhlins atvirauja, kad didžiausias jų tikslas – išmokyti vaikus noriai kirptis. Būtent dėl to yra pasitelkiamos visos mielos smulkmenos, kurios nukreiptų vaikų dėmesį. „Kirpyklą įkūrėme iš didžiulės meilės vaikams, kadangi ir aš pati esu dviejų vaikų mama. Jie ilgą laiką nemėgdavo kirptis, ypač sūnus, bet vieną kartą pamačiau, jog užsienyje, kai kerpa vaikus, jiems rodo animacinius filmukus, pagalvojau, jog to reikėtų ir Lietuvoje“, – sako V. Kuhlins.

Žavisi Lietuvos mamomis

Moteris pasakoja, kad tai nėra pirmoji gerumo iniciatyva. Anksčiau moteris yra bendradarbiavusi ir su vaikų namais, ligoninėmis. O kai J. Pocienė pasiūlė padėti ir daugiavaikėms šeimoms, moteriai klausimų nekilo – ji maloniai sutiko tai padaryti. „Labai džiaugiuosi už Lietuvą, kadangi matau daugybę daugiavaikių šeimų, kiekvieną kartą žaviuosi jomis. Mūsų kirpyklose visada turime ypatingų pasiūlymų tokioms šeimoms, nes suprantame, kad nėra paprasta ir lengva užauginti tiek vaikučių“, – šypteli ji.

Daugiavaikių šeimų asociacija MES įkurta 2012 metais, kelių daugiavaikių šeimų iniciatyva. Asociacijos tikslas – suburti daugiavaikes šeimas, sukuriant sąlygas gauti įvairias lengvatas, dalyvauti daugelyje renginių nemokamai, remti vaikų, augančių daugiavaikėse šeimose studijas. Pastaruoju metu asociacija organizuoja renginius, skatinančius pozityvų požiūrį į daugiavaikes šeimas.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki − = 3

Kitos temos: