Geriausia dovana mamai – robotas, kuris rūpinsis namų švara

Pastebėta, kad namuose, kurių švara rūpinasi siurbliai robotai, dulkių kiekis sumažėja keliskart

Gimus vaikeliui, laiko nebelieka ne tik pokalbiams su draugėmis ar gerai knygai. Jo pritrūksta net nueiti į dušą, jau nekalbant apie ramų pietų pavalgymą. Pasikeičia gyvenimo ritmas, tačiau ne buities darbai ir pareigos. Dulkės ir toliau sėkmingai kaupiasi visose pakampėse, o grindys ir kilimai savaime neišsivalo.

Kiekvienai šeimai, kurioje auga mažų vaikų, nepakeičiamu pagalbininku gali tapti grindis valantis robotas.

Daugelį buities darbų mes jau sėkmingai perdavėme išmaniai technikai: tikriausiai retai kuri moteris bulves cepelinams vis dar tarkuoja rankomis, o drabužius skalbia sumerkusi į voneles. Šiuos darbus sėkmingai atlieka buitinė technika.

Tad metas ir paskutinę grandį – grindų valymą – patikėti jai.

Grindų robotai – sumanesni, nei mes įsivaizduojame

Galbūt teko girdėti skeptiškų nuomonių, kad robotas negali išvalyti taip gerai, kaip žmogaus rankos. Pavyzdžiui, ZYLE plaunančiame robote-siurblyje galima pasirinkti tris skirtingus galingumus: Eco, Normal, Turbo. Šis hibridinis dulkių siurblys ne  siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas visapusiškesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Robotas jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo, kurį galėsite skirti vaikučiui ar kitiems buities darbams

Kaip robotas dirba?

Pradėdamas darbą, robotas pasižymi grindų plotą, kurį jis turės išvalyti. ZYLE robotas-siurblys turi algoritmiškai veikiančią navigacijos sistemą, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Jei norite, kad tam tikrų zonų robotas nevalytų, naudodamiesi programėle, galite nustatyti virtualias sienas, taip prietaisas nepateks į valymo nereikalaujančias zonas.

Pasirinkite laiką, kada norėtumėte, kad robotas dirbtų. Užprogramuotas robotas griežtai laikysis nustatyto tvarkaraščio. Būkite ramūs, kad prietaisas niekada netrukdys ramaus jūsų poilsio ir miego naktį. Jame yra integruota netrukdymo funkcija, aktyvuojama 22:00 – 07:00 val. Šią funkciją irgi galima lengvai išjungti.

Robotą-siurblį galėsite valdyti rankiniu būdu su mygtukais ant korpuso arba rinktis patogų valdymą nuotolinio valdymo pulteliu. Robotą įdarbinti galite net ir nebūdami namuose – išėję pasivaikščioti arba tvarkydami reikalus mieste galite robotą valdyti belaidžiu ryšiu mobiliojo telefono programėle. Tokiu būdu galima įjungti arba sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo režimus.

ZYLE dulkių siurblys-robotas išsiskiria itin ilgu veikimo laiku, kuris siekia 159–198 minučių, priklausomai nuo pasirinkto veikimo režimo ir esant pilnai baterijos įkrovai. Baigęs darbą, robotas-siurblys pats susiras įkrovimo stotelę ir įsikraus. Baterijai išsieikvojus veikimo metu, jis pats nuvažiuos į įkrovimo stotelę, o įsikrovęs, vėl pratęs darbą toje pačioje vietoje.

Valant namus robotu, švaresnis ir oras

Pastebėta, kad namuose, kurių švara rūpinasi siurbliai robotai, dulkių kiekis sumažėja keliskart – jų tiek, kiek anksčiau, nerasite nei ant lentynų, nei skraidančių ore, nes reguliariai dirbantis robotas ne tik jas visas kruopščiai susiurbia, bet ir neleidžia patekti į aplinką, dėl to ir oras, kuriuo kvėpuojame, tampa daug švaresnis. Robotas- siurblys turi vandens ir dulkių talpyklas, kuriose surenkama visa, kas teršia grindis ar kilimus.

Siurbliai-robotai neskaičiuoja laiko – jie dirba tol, kol darbas būna baigtas, ir svarbiausia – dirba kruopščiai. Pro jų akis nepraslysta ne tik mums matomos šiukšlės, bet ir nepastebimos dulkės, apie kurių egzistavimą namuose mes nė nenutuokiame. Dėl to ir oras, kuriuo kvėpuojame, tampa daug švaresnis.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − keturi =

Kitos temos: