GERŲ POKYČIŲ MOKYKLA SU AURIMA IR DALIA

D_007

Aurima Dilienė

Aš negaliu pakeisti vėjo krypties,
tačiau galiu pakreipti bures,
kad visada pasiekčiau savo tikslą.
Jimmy Dean

GERŲ POKYČIŲ MOKYKLA SU AURIMA IR DALIA

2017 m. LAPKRIČIO 4 d. ir 11 d.
2018 m. KOVO 3 d. ir 10 d.

REGISTRACIJA: labas@aurimadiliene.com

Kviečiame į vienos dienos seminarą apie moterų ir vyrų prigimtį, santykius ir kaip gyventi darniau, laimingiau poroje, šeimoje, auginant vaikus.

Šios temos aktualios kiekvienam žmogui, nes visi mes turim mylimuosius, tėvus, vaikus ir kuriame su jais santykius. Tai 3 valandos, skirtos pažinti penkias meilės kalbas ir 3 valandos apie vyrų-moterų tipus ir jų santykius.

Dvi lektorės – Dalia ir Aurima – nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, įkvepia Jus atrasti bei atskleisti Jumyse glūdintį potencialą ir naudotis juo, kuriant geresnius santykius su savimi ir artimaisiais.

Su Dalia seminaro metu sužinosite:
⦁ Kokie yra vyrų tipai: Karys, Šeimininkas, Dovana, Avantiūristas
⦁ Kokie yra moterų tipai: Karys, Šeimininkė, Prizas, Mūza
⦁ Kaip formuojasi asmenybės tipas, jo stipriosios ir silpnosios vietos.
⦁ Kaip šie ypatumai pasireiškia šeimoje ir darbe.
⦁ Kaip praplėsti savo asmenybės tipo ribas ir padidinti veiklos efektyvumą.

Dalia foto

Dalia Bučionytė

Su Aurima seminaro metu diskutuosite:
Kas tai yra emocijų rezervuaras?
⦁ Kaip mylėti besąlygiškai?
⦁ Penki meilės priėmimo ir perdavimo būdai.
⦁ Meilė įvairiais vaiko ir suaugusio gyvenimo tarpsniais.
⦁ Kaip atpažinti ir išmokti pagrindinę savo, sutuoktinio ar vaiko meilės kalbą?

DIENOTVARKĖ: 6 darbo valandos per dieną

Siūlomas grafikas: Pirma dalis 11-14 val. Pietų pertrauka: 14-15 val. Antra dalis 15–18 val.

REGISTRACIJA: labas@aurimadiliene.com KAINA 50 eurų

DATOS: LAPKRIČIO 4 d. ir 11 d 2017 m KOVO 3 d. ir 10 d. 2018 m.

Daugiau apie lektorę Aurimą www.aurimadiliene.com

Lektorė Dalia Bučionytė apie save pasakoja:

Esu baigusi psichologijos studijas ir daugelį metų sėmiausi patirties įvairiuose savęs pažinimo seminaruose.

Daugiau negu 20 metų vedu praktinius seminarus, skaitau paskaitas, konsultuoju. Vedu kursus moterims, padedu atsiskleisti ir įsisąmoninti jų moteriškąją prigimtį, kuri yra kaip pagrindas harmoningų santykių poroje kūrimui. Vedu meditacijų užsiėmimus, kuriuose naudoju meditatyvinio vibracinio dainavimo, laisvo judesio, dinaminės meditacijos ir meno terapijos technikas.

Mano interesų ir studijų sritis yra harmoningas ir laimingas žmogus, pažįstantis savo duotybę ir prigimtį, galintis priimti save ir gyvenimo aplinkybes, mokantis jose orientuotis ir spręsti iškilusias užduotis. Visos mano programos skirtos padėti žmonėms subalansuoti savo gyvenimą trijose srityse: socialiniame, asmeniniame ir sakraliniame gyvenime.

Esu aktyvios savireguliacijos metodikos instruktorė. Šis kursas skirtas savųjų emocijų atpažinimui, reguliavimui ir lavinimui. Mūsų emocijos, jausmai ir įvairūs išgyvenimai – tai yra didžiulis energijos ir sveikatos šaltinis.

Lektorė Aurima Dilienėapie save pasakoja:

Esu profesionali ilgametę patirtį turinti gydytoja psichoterapeutė, treti metai gyvenanti ir dirbanti Prancūzijoje.Nuoširdžiai su meile dalinuosi savo asmenine dvidešimt penkių metų santuokinio gyvenimo patirtimi, su vyru Vaidotu auginame septynis vaikus.

Savo darbe naudoju penkių podiplominių psichoterapijos studijų suteiktas žinias: Tranzakcinę analizę, Individualiąją (Adlerio) psichologiją,

Visbadeno akademijos pozityviąją psichoanalitinę psichoterapiją, Šeimos ir porų santykių konsultavimą ir praktinę Trečiojo tūkstantmečio psichologiją.

Pagrindinis mano siekis – įkvėpti kiekvieną iš Jūsų norui pažinti save ir pamilti su visomis „neigiamomis“ savybėmis, tokiu būdu išlaisvinant energiją pasikeitimams ir naujų įgūdžių formavimui. Tuomet netikėtai keičiasi ir Gyvenimo „dekoracijos“, artimiausia aplinka.

Nuotoliniu būdu (Skype) konsultuoju visame pasaulyje gyvenančių lietuvių poras ir asmeniškai. Mano autorinės 14 savaičių programos „Septyni žingsniai geresnių santykių link su Aurima Diliene“ ir „Santuokos kursas“ padėjo ne vienai šeimai išlikti kartu, kai jau atrodė, kad nebeįmanoma atkurti griūnančių santykių.

Žymos: ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 3 = vienas

Kitos temos: