Iš viešumos dingusi Erika Purauskytė su šeima sostinėje trankiai atšventė Heloviną: ši diena jau tapo mūsų šeimos tradicija

Erika prabangius renginius iškeičia į skirtus vaikams

Nors Helovinas mūsų šalyje nėra įprasta šventė, vis daugiau lietuvių pradžiugina vaikus gamindami moliūgų dekoracijas.

Sostinėje ketvirtadienio vakarą būrys mamų ir jų atžalos taip pat trankiai paminėjo šią dieną.

Pasirodo, šiai šventei tinka ne tik pabaisomis virtę moliūgai – sostinėje įsikūrusiame žaidimų kambaryje „Kibir Vibir“ šventės dalyviai ir patys puošėsi kraupiais makiažais, bei kepė ir Helovino stiliumi dekoravo blynelius.

Šventėje apsilankiusi renginių organizavimo įmonės „Menai renginiai“ vadovė Erika Purauskytė anksčiau buvo dažna viešnia ant raudonojo kilimo. O dabar žinoma moteris prisipažino į juos neinanti sąmoningai – Erika prabangius renginius iškeičia į skirtus vaikams.

„Pasakysiu atvirai – nebeinu į vakarėlius. Juos mielai iškeičiau į skirtus šeimai ir vaikams. Priežastis paprasta – nereikia dukrų palikti vienų namuose, ir mes visa šeima puikiai praleidžiame laiką. Man kur kas smagiau linksmintis su dukromis, nei eiti į kvepalų pristatymą“, – pasakojo iš viešumos pastaruoju metu dingusi Erika.

Ir iš tikrųjų – Helovinui pasipuošusios Erikos šį vakarą buvo neįmanoma atpažinti.

Erika Purauskytė prisipažino, kad šiam Helovinui ruošėsi itin atsakingai. Su dukromis pametinukėmis Vasara ir Aurora atidžiai rinkosi kostiumus: „Mergaitės matavosi ir raganų skrybėles, ir drugelius, bet sesės nusprendė būti kaip mama – su juodais plaukais, kuriuos papuošėme varnomis. Helovinas mums dar viena proga kartu pažaisti, įsikūnyti į personažus.

Kviestiniai svečiai susirinko ne tik linksmintis, bet ir susivienyti gražiam tikslui – vakaro metu surengtame aukcione buvo renkamos lėšos sunkią negalią sergantiems vaikams

Mergaitės jo laukė net tris dienas, nemažiau nei kaip gimtadienio. Galiu patikinti, tai taps mūsų šeimos tradicija.“

Erika pabrėžė, kad jie šeimoje turi dar vieną tradiciją – į šeimos renginius eina visi kartu. „Mano vyras Pranas nemėgsta pramogų pasaulio renginių, tačiau į skirtus vaikams eina mielai. Ir apie tai mes net nediskutuojame“, – sako Erika.

Kviestiniai svečiai susirinko ne tik linksmintis, bet ir susivienyti gražiam tikslui – vakaro metu surengtame aukcione buvo renkamos lėšos sunkią negalią sergantiems vaikams. Erika Purauskytė patikino, kad jai ši idėja labai patiko, todėl moteris taip pat nedvejodama prisidėjo: „Labai gera idėja linksmybes sujungti su prasminga veikla.“

Vakarėlio metu „Gyvi žaislai“ ir „Moksliukas“ personažai surengė tokį šou, kad šio Helovino vaikai dar ilgai nepamirš. Ką jau kalbėti apie vakarą vainikavusi „Mažosios ragainės“ tortą – juk saldumynai per Helovyną – tiesiog privalomi.

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi − 3 =

Kitos temos: