Kodėl gerdami jonizuotą vandenį vaikai mažiau serga

FOTO1

Jonizuotas rūgštinis vanduo – galingas antiseptikas, naikinantis daugelio rūšių bakterijas, grybelius ir pelėsį.

Tas pats vanduo, tik skirtingai „paruoštas“, gali ir padėti užkirsti kelią ligoms, ir užtikrinti idealią namų švarą – ne tik juos išplauti, bet ir… dezinfekuoti.

 „Palauk, pirma nuplausime pomidorą, paskui jau valgysi“, – sulaiko Daiva mažosios dukrelės Militos ranką. Mama kruopščiai nuplauna daržovę ir paduoda ją dukrai. Netrukus šią procedūrą tenka pakartoti dar kartą – pamačiusi, ką valgo dvynukė sesuo, to paties užsinori ir Milana.

Daržoves Daiva plauna ne paprastu vandeniu iš čiaupo, bet jonizuotu šarminiu, kuris pašalina pesticidų likučius. Pasak moters, apie jonizuotą vandenį ji sužinojo, kai laukėsi dvynukių. Draugė Rita patarė įsigyti kompaktišką vandens jonizatorių ir išbandyti jonizuotą šarminį vandenį kaip priemonę nuo rytinio pykinimo ir kankinančio rėmens. Pirkinys pasiteisino su kaupu. Įsitikinusi tokio vandens nauda, Daiva neatsisakė jo ir susilaukusi dukryčių. Vandens jonizatorius ir toliau liko ištikimu pagalbininku.

„Pati dirbu ligoninėje, tad puikiausiai žinau, kaip svarbu palaikyti švarią namų aplinką. Ypač tada, kai po namus laksto dvi mažylės, taip ir besitaikančios ką radusios paragauti,“ – pasakoja pašnekovė.

Jonizuotas rūgštinis vanduo – gamtos duota „chemija“, galingas antiseptikas, naikinantis daugelio rūšių bakterijas, grybelius ir pelėsį. Tad augant mergaitėms Daiva jį naudojo vonelei, čiulptukams, žaislams, vėliau, mažylėms pradėjus ropinėti po namus – įvairiems paviršiams dezinfekuoti. Kenksmingų chemikalų turintys valikliai auginant mažus vaikus pavojingi, todėl moteris labai džiaugiasi atradusi natūralią priemonę švarai užtikrinti.

Rūgštinis – išorei, šarminis – į vidų

Būtent taip galima trumpai apibūdinti, kuo skiriasi jonizuotas rūgštinis ir šarminis vanduo. Iš tiesų, jonizuotas rūgštinis vanduo yra nepamainomas pagalbininkas namuose, kuriuose auga vaikai. Jis tinka ne tik aplinkos švarai palaikyti, bet pasižymi ir organizmui naudingomis savybėmis. Šį vandenį galima naudoti nubrozdinimams, įbrėžimams ar įpjovimams vilgyti – tai padės apsisaugoti nuo infekcijos, sumažins kraujavimą, o sužeidimai greičiau gis. Jonizuotas rūgštinis vanduo gali nuraminti sudirgusią odą, sušvelninti vystyklų dermatito požymius.

O jonizuotas šarminis vanduo – puiki alternatyva atsigerti, pakeičianti ir pilstomą vandenį iš plastiko butelių, ir gausiai cukrumi pagardintus gaiviuosius gėrimus. Dabar jau niekam nebereikia aiškinti, kad reikia gerti pakankamai vandens, tik dar ne visi įvertina geriamo vandens kokybę.

Gerti ne tik skanų, bet ir organizmui naudingą vandenį – dviguba nauda. Gerai savijautai ir sveikatai užkrinti labai svarbi šarmų ir rūgščių pusiausvyra organizme. Lengvai įsisavinamas jonizuotas šarminis vanduo padeda užtikrinti sklandžią viso organizmo veiklą, apsaugo sveikąsias ląsteles ir stiprina imunitetą. Nuo paprasto vandens jonizuotas šarminis vanduo dar skiriasi ir padidintu normaliai medžiagų apykaitai labai reikalingu deguonies kiekiu: kadangi jis yra gausiai prisotintas deguonies, jį geriant deguonimi geriau aprūpinamos ir smegenys. Be to, toks vanduo yra takesnis, patekęs į kraują neleidžia jam sutirštėti, lengviau patenka į kiekvieną organizmo ląstelę, yra stiprus ir natūralus antioksidantas, lėtinantis organizmo senėjimą.

Pasak Daivos, šios šarminio vandens savybės, ypač patrauklios seneliams, užsukantiems aplankyti anūkių. „Paklausti, ko norėtų – kavos ar arbatos – jie paprastai prašo „stebuklingo vandens“, – šypsosi Daiva.

Beje, šį  vandenį mielai geria ir mažosios. Ištroškusios skuba virtuvėn ir rodydamos piršteliu į jonizatorių sukonkretina: „Gerti“.

Abu vandenys – iš vieno prietaiso

Tiek jonizuotam rūgštiniam, tiek šarminiam vandeniui pasigaminti nereikia jokios ypatingos laboratorijos ar įrangos. Užtenka vieno paprasto buitinio vandens jonizatoriaus, kuris tiesiog stovi virtuvėje ant stalo – nereikia jokių prijungimų ar pan. Tad Daiva džiaugiasi savo mobiliu trijų litrų talpos vandens jonizatoriumi ir naudoja jį ne tik namuose, bet ir vežasi į savaitgalio išvykas ar ilgesnes keliones.

Tik reikia nepamiršti, kad jonizuoto šarminio vandens savybės išsilaiko iki 36 valandų, todėl rekomenduojama jį vartoti kuo šviežesnį.

Taigi vertinga įsigyti vandens jonizatorių turėti namuose, nes toks vanduo negali būti pilstomas į butelius, ilgai stovėti parduotuvių lentynose laukdamas pirkėjų.

Dėmesio, konkursas baigėsi, sveikiname laimėtoją Ingą Garlauskienę ir dovanojame vandens jonizatorių aQuator Silver!

Daugiau informacijos www.vandensjonizatoriai.lt

vandens jonizatoriai logo

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


1 + = penki

Kitos temos: