Ką vilkėtum, jeigu leistų pasirinkti tik vieną laisvalaikio drabužį šią vasarą?

Ką vilkėtum, jeigu leistų pasirinkti tik vieną laisvalaikio drabužį šią vasarą?

Tiek miesto aplinkoje, tiek gamtoje su šiais laisvalaikio treningais-kostiumėliais jausiesi itin patogiai, stilingai ir gražiai. Juk pirmiausia reikia patikti sau pačiai, tiesa?

Naują kolekciją pristato CUT MY FASHION

PATOGUMAS DETALĖSE

Laisvalaikio kostiumėlis kurtas taip, kad moteris jaustų neeilinį patogumą ir pasitikėtų savimi. Jis su gobtuvu, kuris apsaugo nuo vėjo ir suteikia  papildomo komforto. Šortai ir kelnės – su kišenėmis, o liemuo – su gerai laikančia guma. Kuriant šortus ir kelnes, svarbiausia buvo patogumas. Jie neaptempia, puikiai dera prie laisvalaikio kedukų ar kitos patogios avalynės.

IŠSKIRTINUMAS IR KOMFORTAS – tavo įkvėpimas. Šis derinys įkvepia savo išskirtinumu, jis neturi jokių nereikalingų detalių. Vilkėdama šiais laisvalaikio kostiumėliais, pamirši laiką ir mėgausiesi judesių nevaržančiu komfortu.

Laisvalaikio kostiumėliai yra kruopščiai pasiūti, kad nė viena siūlė netrukdytų džiaugtis drabužio teikiamu komfortu. Nešvaistyk laiko vienadieniams gaminiams. Čiupk tai, kas kurta su meile, daug kartų ištestuota ir yra aukščiausios kokybės. Tai ilgo mūsų darbo rezultatas, kuris, tikime, nepaliks abejingų.

Naujausią kolekciją rasite ČIA

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši + = 12

Kitos temos: