Kaip išlikti moterimi, kai esi mama?

mama

Tik tada, kai mama yra laiminga – vaikutis taip pat bus laimingas

Motinystė yra vienas gražiausių gyvenimo jausmų bei etapų, tačiau šiais laikais moterys taip stipriai įsitraukia į šią veiklą, kad dažnai pamiršta ne tik vyrus, tačiau ir save pačia.

O tinkamai rūpintis savimi, skirti daugiau dėmesio sau yra būtina, kadangi tik tada, kai mama yra laiminga – vaikutis taip pat bus laimingas.

Skirkite dėmesio savo išvaizdai

Dėmesys sau apima labai skirtingus komponentus, tačiau pirmiausia siūlome pradėti nuo didesnio dėmesio išvaizdai. Paprasčiausiai tokiu atveju geriau jausitės, labiau pasitikėsite savimi, galiausiai, net labiau save pamilsite. Kasdieniai savo kūno priežiūrai siūlome rinktis profesionalias priemones, pavyzdžiui, puikus pasirinkimas yra T-LAB kosmetika. Rinkitės ne tik dekoratyvinę kosmetiką, tačiau ir aliejus plaukams, visam kūnui, kurie padeda ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir puikiai atrodyti kiekvieną dieną, ilgus metus.

Lepinkite save, mėgaukitės grožio ritualais, kurie gali būti geriausias laikas su savimi.

Laisvalaikis – ne tik su vaiku

Kai jau atrodote taip, kaip norite, pasitikite savimi – tokiu atveju reikia daugiau laiko praleisti su draugais, kur nors išeiti, smagiai praleisti laiką. Blogiausia, kad mamos labai daug laiko praleidžia su savo mažiausias, joms atrodo, kad visas laisvalaikis turi būti tik su vaiku. Tuomet jų pramogų ribos labai menkos, galiausiai, trūksta paprasčiausio atsipalaidavimo.

Nesakome, skubėti į klubus, barus, tačiau vien tai, kad galėtumėte viena skaityti knygą bei užsiimti kita veikla – jau yra nuostabus laisvalaikis, kuris paskatins Jus kur kas labiau vertinti savo kasdienybę.

Vyras – ne tik tėtis

Kai dėmesys sau jau yra grąžintas – reikia daugiau dėmesio skirti ir vyrui, kuris yra ne tik tėtis. Štai todėl siūlome planuoti laisvą laiką kartu, užsiimti tokia veikla, kuri jums kelia malonias emocijas.

Galiausiai, paprasčiausiai pažiūrėkite filmą su savo vyrų ir parodykite jam, kad jis Jums yra labai svarbus. Dažniausiai tik tiek ir reikia, kad atgimtų santykiai, kurie, visiškai natūralu, gimus vaikui dažniausiai tampa kiek blankesni. Atminkite, kad tai yra laikinas periodas ir dedant pastangas – jaustis gyvybinga ir džiaugtis savimi bei savo santykiais gali kiekviena.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − penki =

Kitos temos: