Kaip naudoti priemones nuo iššutimo

Atrodo, pakeisti sauskelnes didelio mokslo nereikia. Tačiau šį ritualą atliekame taip dažnai, kad jis tampa svarbia kasdienybės dalimi. Ir kiekvienąkart laukia nežinia – o ką gi rasime „išvynioję“ užpakaliuką? Sveiką, gražią odelę ar paraudusią ir pradėjusią šusti?

Odos būklė priklauso net nuo mitybos

Mažylio odelė gali parausti ne tik dėl netinkamai parinkto sauskelnių dydžio, jų rūšies ar per retai keičiamų vystyklų.

Odos būklę gali lemti net mitybos klaidos. Daug kas priklauso nuo mamos maisto. Kai žindančios mamos valgiaraštyje yra per daug baltymų, gyvulinės kilmės riebalų, mažai vitaminų ir pernelyg daug specifinių prieskonių, kūdikiui gali atsirasti virškinimo sutrikimų, viduriavimas, išmatose padidėti fermentų (o šie dirgina jautrią užpakaliuko odą).

Jei kūdikis maitinamas mišiniu ar jau valgo košes, šusti jis gali dėl nesuderintos mitybos. Kai dienos maisto normoje yra didelis baltymų kiekis, padidėja šlapimo pH, kuris dirgina ploną ir jautrią odą. Kai mėginami nauji produktai (tyrės, sultys, vaisiai) arba nutraukiamas vaiko maitinimas krūtimi, šlapimo pH irgi padidėja.

Silpnesnis imunitetas – dažniau šus

Kartais iššutimai gali byloti apie silpnesnį kūdikio imunitetą. Maždaug 5–6 mėnesių vaiko organizme yra mažiausia imuninių medžiagų, nes iš mamos sukauptos jau išnaudotos, o kitos vaiko organizme tik pradeda formuotis, todėl šiuo laikotarpiu vaikas gali būti daug jautresnis bet kuriam dirginimui.

sudocrem

Kaip padėti iššutus

Labai efektyvią ir laiko patikrintą priemonę nuo iššutimo „Sudocrem“ galima tepti kiekvieną kartą keičiant sauskelnes – ji padeda nuraminti ir apsaugoti kūdikio užpakaliuko odelę.

Kaip tai daryti?

1. Pasirūpinkite, kad jūsų kūdikio užpakaliukas būtų švarus ir sausas. Jokia priemonė negelbsti, kai ignoruojama higiena. Galite purkšti ir tepti tepalais dešimt kartų per dieną, bet, jei nekeisite vystyklų, neprausite vaikučio, netaikysite oro vonių, jis vis tiek šus.

2. Pirštų galiukais paimkite nedidelį kiekį „Sudocrem“. Rankos turi būti švarios ir sausos. Atminkite, kad reikia tepti ploną kremo sluoksnį.

3. Švelniai masažuokite kremu pateptą odą nedideliais sukamaisiais judesiais. Stenkitės netrinti odos, ypač jei ji atrodo sudirgusi.

4. Kremas turi susigerti ir likti plona peršviečiama plėvelė. Jei patepta vieta lieka balta, vadinasi, kremo užtepėte per daug. Užtepus per daug kremo, nieko blogo nenutiks, tik kitą kartą naudokite jo mažiau.

5. Kremo galima tepti tiek kartų, kiek reikia. Paprastai priemone su cinku tepama 3 arba daugiau kartų per dieną.

 „Sudocrem“ jau išbandė kelios kartos

Preparatai su cinku vartojami jau nuo senų laikų. Įvairūs cinko kremai, tepalai buvo naudojami apsisaugoti nuo saulės spindulių, kaip odos sudirgimą mažinanti priemonė. Ilgainiui dermatologijoje cinkas imtas naudoti dar plačiau, cinko oksidas naudojamas dėl raminamojo bei apsauginio jo poveikio.

„Sudocrem“ sudėtyje yra ne tik cinko oksido, bet ir hipoalerginio lanolino, kuris ramina sudirgintą odą, ir levandų aliejaus, kuris turi antibakterinių savybių.

„Sudocrem“ ramina ir apsaugo uždegimo pažeistą odą, dėl anestezinio poveikio slopina skausmą ir sudirginimą.

„Sudocrem“ sudėtis nekinta jau daugiau kaip 85 metus. Šis kremas pelnė daugiau nei 15 skirtingų apdovanojimų ir pripažintas nepakeičiama kūdikių odos priežiūros priemone.

„Sudocrem“ produktų galima įsigyti vaistinėse.

„Mamos žurnalas“

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


8 + penki =

Kitos temos: