Kalanetika – mankšta verta jūsų dėmesio!

kalanetikaSportas… Asociacijos su šiuo žodžiu – pačios įvairiausios. Vienoms jis susijęs su puikia nuotaika, per kraštus trykštančia energija, sveikata, judrumu, kitoms šis žodis kelia nemenką siaubą, nenorą pajudinti kūną. Kaip ištrūkti iš pastarųjų būrio? Ogi pasipriešinkite daugelį mūsų užvaldžiusiam tinguliui! Šį baubą savyje įveiksite lengvai, jeigu rinksitės treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ vykstančią mankštą – kalanetiką.

Kalanetikos mankšta – tai tikras atradimas ir džiaugsmas moterims, nemėgstančioms monotoniškai kilnoti svarmenų treniruoklių salėse, nenorinčioms iki devinto prakaito šokinėti aerobikos treniruotėse ar neseniai gimdžiusioms moterims. Ši mankšta skirta bet kokio amžiaus ir sudėjimo moterims, mėgstančioms ramesnes treniruotes, norinčioms padailinti figūrą, laikyseną. Idealus variantas moterims, negalinčioms treniruotėms skirti daug fizinių jėgų bei laiko. Vien tik du kartai per savaitę jau duoda rezultatų, o išmokus kalanetikos pratimų, juos galima atlikti ir namuose. Tinka net ir toms, kurios skundžiasi nugaros, kaklo skausmais. Pratimai saugūs net ir turint bėdų su sąnariais ar stuburu, mankštintis galima drąsiai.

Reikia tik trupučio jūsų pastangų, lašelio nuoširdaus noro, ir pamatysite, kaip treniruotės pamažu jums taps vienu maloniausių dienos veiksmų.

Norite išbandyti kalanetikos treniruotes? Pasinaudokite specialiu treniruočių studijos „Vija Pinavija“ pasiūlymu – „Trys treniruotės – tik 20 Eur“!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = nulis

Kitos temos: