Karantino metu išpopuliarėjo laisvalaikio kostiumėliai – kaip išsirinkti patogiausią

Karantino metu labai išpopuliarėjo laisvalaikio kostiumėliai, nes tai patogi apranga, todėl ir dabar žmonės dažnai renkasi dėvėti juos

Karantino metu labai išpopuliarėjo laisvalaikio kostiumėliai, nes tai patogi apranga, todėl ir dabar žmonės dažnai renkasi dėvėti juos. Kiekvienas norime sunkiai užsidirbtą laisvalaikį praleisti patogiai ir su kuo geresne nuotaika. Dėvima apranga, kuri yra patogi, praktiška bei išvaizdi, daro teigiamą įtaką mūsų nuotaikai. Rinkoje galite sutikti didelį pasirinkimą įvairių laisvalaikių kostiumėlių. Kad jūs galėtumėte mėgautis savo laisvalaikiu su pačiu tinkamiausiu kostiumėliu, siūloma atkreipti į šiuos kriterijus, kurie padės priimti tinkamą sprendimą įsigijant drabužį.

Pats pagrindinis kriterijus, kuris suteikia patogumą — tai audinys.

Drabužio medžiaga lemia kaip rūbas „gulės“ ant mūsų, kaip ilgai jis tarnaus, spalvos išlaikymas, praėjus keleriems metams, galiausiai, kokios priežiūros jis reikalauja. Sintetinės medžiagos, žinoma, pigesnės, tačiau jos ir tarnauja kur kas trumpesnį laiko tarpą. Kita alternatyva – natūralūs medžiagų pluoštai. Nors kaina didesnė, tačiau jie kur kas mielesni mūsų odai, dažnai ir gražesni, ilgiau tarnauja. Svarbu, jog audinys būtų malonu kūnui. Geri laisvalaikio rūbai yra tie, kuriuose ilsisi kūnas: be šiurkščių siūlių, pasiūti iš minkšto audinio.

Spalva – taip pat labai svarbi renkantis tinkamą laisvalaikio kostiumėlį.

Kaip ir perkant bet kurį kitą drabužį, spalva pasirinkime vaidina vieną iš pagrindinių kriterijų.  Dažniausiai perkamos spalvos yra juoda, pilka, mėlyna, tai nenuostabu, nes tamsios spalvos yra žymiai praktiškesnės, nei šviesios spalvos. Retais atvejais žmonės renkasi šviesius, ar ryškios spalvos kostiumėlius. Renkantis spalvą turėkite omenyje, jog kostiumėlį perkate dėvėti ne 1-2 kartus ir jis turės derėti jau prie turimos avalynės bei kitų drabužių.

Viršaus tipas.

Sprendžiant dėl užtrauktuko bei gobtuvo, turėtumėte atsižvelgti į būsimo dėvėjimo aplinkybes. Pirkėjai dažnai pasirenka viršaus tipą su užtrauktuku ir gobtuvu, nes tai praktiškiau. O praktiškiau todėl, nes esant šiltam orui, galima atitraukti užtrauktuką bei atsigaivinti, o jei pradėtų lyti gaubtuvas apsaugotu nuo lietaus. Tačiau, jei dėvėsite laisvalaikio kostiumėlį šaltuoju sezonu užtrauktukas jums nebus būtinas. Be to, jei norėsite sportuoti su šia apranga gaubtuvas tokiu atveju taip pat nėra būtinas. Kad išsirinkti patogiausią variantą reikia atsižvelgti į devėjimo aplinkybes.

Dydžio pasirinkimas.

Kad laisvalaikio kostiumėlis suteiktų dar didesnį patogumą, siūloma pasirinkti 1 ar net 2 dydžiais didesnį, ypač viršutinę kostiumėlio dalį. Nenuostabu, jog populiarėja oversize apranga, nes tai suteikia didesnį komforto jausmą. Dar viena priežastis, kodėl pirkėjai renkasi oversize drabužius yra ta, jog tokiu būdu paslepiami visi kūno „netobulumai“. Tačiau, jei norima, jog rūbas apkabintų visą kūną ir viskas būtų prigludę, siūloma rinktis savo, ar net 1 dydžiu mažesni dydį. Taip bus pabrėžiamas jūsų kūnas.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 + = trylika

Kitos temos: