Kauno „Vabaliukų-2018“ bendruomenė kviečia draugauti

Auginti bendraamžius bei augti kartu yra naudinga, linksma, įdomu… nuostabu!

Liepos 3 dieną „Žaidimų name“ Ringauduose susirinko būrys mamyčių su savo mažyliais. Šventė neeilinė, čia vaikučiai atvyko paminėti savo pirmojo gimtadienio ir susipažinti su kitais 2018 metų birželį Kaune gimusiais vaikučiais, kurie yra susitelkę į Kauno „Vabaliukų-2018“ bendruomenę.

Esame šių vabaliukų mamos, siekiančios sukurti savo vaikams kuo daugiau smagių akimirkų ir šiltų prisiminimų. Norime, kad kurdami ryšius su bendraamžiais, vaikai turėtų draugų ir pažįstamų, o kartu siekiame sukurti tvirtą tėvelių, besidalinančių patirtimi bendruomenę.

Mes turime savo feisbuko grupę („Kauniečiai birželinukai 2018“), esame šilta ir atvira bendruomenė, stengiamės dalintis, patarti, palaikyti pasidžiaugti ir užjausti. Mūsų yra jau 90 narių, todėl, kad būtų įdomiau, kelios mamos sugalvojome suorganizuoti vaikučių pirmojo gimtadienio šventę, kurioje dalyvavo net 38 mamos su mažyliais.

Auginti bendraamžius bei augti kartu yra naudinga, linksma, įdomu… nuostabu! Kiekviena mama žino, kokia nelengva užduotis yra auginti tokius mažus vaikučius, todėl organizuodamos šią šventę norėjome, kad mamos bent trumpam pabėgtų nuo kasdienybės ir linksmai praleistų laiką su kitomis mamomis ir vaikučiais. Ir mums tai pavyko. Po šventės gavome daugybę puikių atsiliepimų ir padėkos žodžių organizatorėms ir rėmėjams.

Raginame prisijungti prie mūsų grupės feisbuke, sekti naujienas apie būsimus renginius mūsų puslapyje „Kauno birželinukai vabaliukai 2018“

Organizatorės Gabija Paškauskienė, Agnė Navakauskė, Loreta Matulionienė ir Sandra Dabrišienė

Nuotraukose: Pirmasis Kauno „Vabaliukų-2018“ susitikimas

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − septyni =

Kitos temos: