„Kino pavasario“ filmas moko mažuosius, kaip į šeimą priimti naują broliuką ar sesutę

Mano mažoji sesutė Mirai

„Kino pavasaris“ kasmet išskirtinį dėmesį skiria šeimoms ir atrenka keletą filmų, kuriuose ypač laukiami tėvai su mažaisiais. Šiemet tokių filmų yra trys: du animaciniai apie spalvingų personažų nuotykius ir santykius su mažamečiais ir vienas dokumentinis apie jaunąjį virtuvės genijų.

Vienas ryškiausių animacinių festivalio filmų, patiksiantis ir anime mėgėjams, yra japonų meistro Hayao Miyazaki Mano mažoji sesutė Mirai“. „Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuotame filme parodoma, kaip gali susiklostyti šeimos santykiai, kai gimus jaunesniajai sesutei keturmetis brolis jaučiasi atstumtas ir pradeda pavyduliauti.

Tik ką vaiko susilaukusi ir dvi pametinukes dukras turinti prodiuserė Marija Razgutė sako, kad auginti du panašaus amžiaus mažylius yra labai gera mintis, nes jie turi panašius pomėgius, veiklas ir dažniausiai būna labai artimi.

„Kad nesusiklostytų tokių situacijų, kaip filme „Mano mažoji sesutė Mirai“, tėvams reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas vaikas yra asmenybė. Nelyginti, kas ką geriau ar blogiau daro, anksčiau ar vėliau išmoko daryti, o padėti kiekvienam puoselėti tarpusavio ryšius ir individualias savybes bei pomėgius“, – siūlo M. Razgutė, šiemet „Kino pavasaryje“ pristatanti ir du filmus – Marijos Kavtaradzės „Išgyventi vasarą“ ir kartu su ispanais sukurtą „Risčia“ (rež. Xacio Baño).

Daug apmąstymų tėvams sukelsiantis filmas „Mano mažoji sesurė Mirai“ rodomas dauglyje Lietuvos miestų. Plačiau skaitykite https://bit.ly/2FmAtMd

Gordonas ir Padi

Detektyvas apie draugystę

Antrasis šeimai skirtas animacinis filmas „Gordonas ir Padi“ patiks tiek mažiesiems, tiek jų tėvams. Vaikai pasiners į nuotykius su detektyvais varliumi Gordonu ir pelyte Padi, o tėvai nostalgiškai prisimins senąją rankomis pieštą animaciją, pasakojančią apie amžinąsias vertybes.

Švedų režisierės Lindos Hambäck sukurta animacinė pasaka jau spėjo apkeliauti daugelį festivalių ir ten sužavėjo pamokančia istorija apie draugystę. Plačiau skaitykite https://bit.ly/2TnLj9K

Neįtikėtina istorija apie virtuvės genijų

Įkvepiantis pasakojimas „Šefas Flynnas“ – apie dvidešimtmečio Niujorko restorano virtuvės šefo Flynno McGarry karjerą – trečiasis filmas, kuris taip pat labiau skirtas šeimoms.

Dešimtmečio Flynno kambarys buvo perdarytas į virtuvę. Dvylikos jis jau ruošė aukštajai maisto kultūrai prilygstančius šedevrus šeimos name įkurtame restoranėlyje. Penkiolikos tapo „The New York Times Magazine“ viršelio veidu. Tokį nepaprastą pasakojimą įsuka režisierius Cameronas Yatesas. Plačiau skaitykite https://bit.ly/2JgTJQq

Kino pavasaris – šventė visai šeimai

Jaunuoju Jame’iu Oliveriu vadinamas šefas viską pasiekė nuoširdžiai ir atsakingai dirbdamas, o svarbiausia – palaikomas mamos, kuri pastebėjo ir visomis jėgomis puoselėjo jo talentą.

Iki balandžio 4 dienos vyksiančiame „Kino pavasaryje“ suksis 170 filmų – 113 ilgametražių ir 57 trumpametražiai. Festivalio filmai rodomi 19 miestų ir namų kino platformose – „Telia“ išmaniosios televizijos videonuomoje ir „Žmonės Cinema“.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 + keturi =

Kitos temos: