Kokias gėles padovanoti gimdyvei?

Karališkų rožių dėžutė

Vaiko gimimas yra ypatinga akimirka, suteikianti džiaugsmo tiek kūdikio tėvams, tiek ir draugams, šeimos nariams ar kolegoms. Su atžalos atėjimu į pasaulį įprastai žmonės vieni kitus sveikina, linki kūdikiui ir mamai didžiausios sveikatos, dovanoja įvairias dovanas.

Įprastai kūdikiui dovanojami žaislai, fotoalbumai, jo auginimui praversiantys daiktai, o gimdyvei – gėlės. Gražus ir šiltas pasveikinimas mamai ir tėčiui yra labai svarbus bei brangus, todėl norint jį padaryti išskirtiniu, reikia parinkti tinkamas gėles.

Gėlės gimdyvei

Šiais laikais gėlių pasirinkimas tikrai nemažas, kiekvienas gali rinktis pačias įvairiausias, skirtingų spalvų ir atspalvių. Iš tokio plataus asortimento išrinkti mamai gėles kartais gali būti sunku, todėl pateikiame net 3 galimus gėlių dovanojimo būdus.

Skintos gėlės. Skintų gėlių asortimentą sudaro pačios įvairiausios gėlės: alstromerijos, rožės, gvazdikai, tulpės, astros, saulėgrąžos ir kitos. Sakoma, kad kiekviena gėlė ir net jos spalva turi savitą reikšmę, o simboliką vertinantiems žmonėms, prieš dovanojant kurias nors iš jų, reikėtų apie tai plačiau pasidomėti. Skintos gėlės gali būti puikus pasirinkimas dovanoti gimdyvei, jas galima įteikti vienas, o galima ir gražiai įvyniotas, kaip dovanoti sprendžiate jūs.

Alstromerijų dėžutė

Gėlės dėžutėse. Gėlės dėžutėse yra vienas naujausių ir vis populiarėjančių gėlių dovanojimo būdų. Tokia dovana yra labai praktiška ir išskirtinė, kadangi mėgstamos gimdyvės gėlės yra sudėtos į dėžutę, kurios laistyti visiškai nereikia, gėlės vandenį gauna iš floristinės oazės.

Į dėžutę galima pasirinkti įdėti pačias įvairiausias gėles, o jų pasiūla priklauso tik nuo įmonės, kurioje perkate. Gėlių pardavėjai siūlo į dėžutes įdėti ne tik skintas, kurios nors vienos rūšies gėles, bet ir sukurti unikalias jų kompozicijas. Dėžutėse puikiai atrodo rožės, eustomos, tulpės, hortenzijos, gvazdikai, asltromerijos ir kitos gėlės bei maišyti jų variantai.

Kai kurios įmonės siūlo įdomių būdų, pavyzdžiui, pusė dėžutės gėlių, o pusė saldainių – tai ne tik unikalus, bet ir saldus sprendimas. Dovanodami tokias gėles žinosite, kad jos ilgai nenuvys ir džiugins mamytę bei tėvelį savo grožiu dar kurį laiką.

Spalvingųjų hortenzijų puokštė

Puokštės. Nustebinkite mylimus tėvelius padovanodami puokštę gėlių. Kokias gėles pasirinkti taip pat priklauso nuo jūsų. Jeigu sunku priimti sprendimą, visada galima pasikonsultuoti su floristais, kurie komponuoja gėlių puokštes ir žino kurios gėlės su kuriomis dera.

Galima derinti tos pačios rūšies, bet skirtingų spalvų gėles: baltas ir mėlynas hortenzijas, visų spalvų gerberas, rožines ir raudonas rožes, baltas ir tamsiai raudonas alstromerijas ir panašiai. Taip pat puokštėje gali puikiai atrodyti alstromerijos ir rožės, eustomos ir gvazdikai, gvazdikai ir smulkios rožytės, saulėgrąžos ir mėlyni irisai. Variantų daug, todėl apsispręsite teisingai, nes juk kuo didesnis pasirinkimas, tuo geriau.

Reikia paminėti, kad prie gėlių kiekvienas gali padovanoti ir įdomų balionų ar saldainių dėžutę. Toks rūpestis ir dėmesingumas parodys vaiko susilaukusiai mamai, kad labai ją mylite ir nuoširdžiai linkite sėkmės. Vis dėlto, vaiko gimimas pačiai gimdyvei yra ypatinga akimirka, todėl kad ir ką padovanotumėte, tikriausiai mama liks patenkinta. Juk kai vaikas ant rankų, ko daugiau benorėti, ar ne?

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Vienas atsiliepimas kategorijoje “Kokias gėles padovanoti gimdyvei?”

  1. 2019/05/27 at 13:52 #

    As nuo vyro gavau roziu puokste, o drauge atnese dailia geliu kompozicija dezuteje, labai pradziugino, nes visas demesys tam naujai gimusiam stebuklui, o pati tarsi isnyksti, tad toks parodytas demesys ir maloniai nustebina ir privercia sugrizti is skrajojimo padebesiais, prisiminti, kad esi ir tu

Palikite atsiliepimą


− 4 = keturi

Kitos temos: