Šį savaitgalį – didžiulė autokroso šventė Gargžduose

Šį savaitgalį (gegužės 7-8 dienomis) neplanuokite jokios kitos veiklos, o skubėkite į Gargždus, kur vyks fantastiškas renginys – autokroso varžybos. Šioje trasoje autokroso varžybos vyksta jau daug metų. Autokrosas vėl drebins Žemaitiją – varžyboms rengiama speciali trasa.

Šventę organizuoja Automobilių sporto klubas (ASK) „Žaibas“ ir Lietuvos „Lancia klubas“. Renginys žiūrovams nemokamas, o pažiūrėti tikrai bus ką:

Gegužės 7 dieną vys Lietuvos autokroso čempionato pirmasis etapas ir Lietuvos autokroso pirmenybių „Regionų taurė 2016“ pirmasis etapas, kurių nugalėtojams taurę įsteigė Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas.

Žiūrovų patogumui bus sumontuotos didelės pakylos įvairiose trasos vietose. Konstrukcijas renginiui parūpins „Storent“, kai kurios iš jų uždengtos pavėsinėmis nuo saulės ar lietaus. „B&B Tools Lietuva“ įrengs specialią serviso zoną, kurioje bus galima remontuotis automobilius bei pasinaudoti profesionaliais „Teng Tools“ įrankiais.

Renginio saugumu rūpinsis saugos tarnyba „Jungtis“ bei Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai.

Prie trasos pertvarkymo prisideda UAB „Gargždų geležinkelis“ bei AB „Eurovia Lietuva“ ir UAB „Krantona“, kuri suvežė visus blokus saugos atitvarų įrengimui bei konstrukcijas renginiui.

Vakare numatomos naktinės autokroso varžybos „MEDINUKO TAURĖ“, kurių laimėtojas gaus įspūdingą iš medžio drožtą taurę. Vakare renginio teritoriją ir trasą apšvies galingi prožektorių bokštai su generatoriais iš „Ramirent Baltic AS“. Renginio pabaigą vainikuos įspūdingi fejerverkai.

Be įvairių kvapą gniaužiančių varžybų šiemet vyks ir edukacinė programa „NESVARBU KAS TU! KARTU MES ŠEIMA!“

Praėjusiais metais pirmą kartą buvo suorganizuotas edukacinis renginys vaikams (antrąją renginio dieną).

Šiemet į renginį pakviesti vaikučiai su negalia iš dienos centro „Kelias kartu“, Saugų vaikų globos namų vaikučiai bei Gargždų globos padalinio „Naminukas“ vaikai. Per šią edukacinę programą sportininkai papasakoja apie savo bolidus, paaiškina, kam reikalingi saugos lankai, kam šalmas. Po mokymų sportininkai pavežios, o paskui vyresniems leis pavažinėti ir patiems (žinoma, sportininkas sėdės šalia).

Antrosios dienos popietę vyks edukacinės kroso varžybos „Madam 2016“. Po teorinių mokymų sportininkai praveš moteris ir tik po to joms bus leista sėstis už vairo ir vairuoti pačioms, o patys sportininkai sėdės šalia ir aiškins, kaip važiuoti, kaip įveikti posūkius, kada paspausti greičio pedala, kada sulėtinti ir t.t.

„Madam 2016“ rungtis bus „DECUBA“ taurei laimėti.

Tarp gausaus rėmėjų būrio – ir „Mamos žurnalas“, šauniausios vairuojančios mamytės laimės prenumeratas.

Daugiau informacijos www.askzaibas.lt

FB_IMG_1462274260005

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − = nulis

Kitos temos: