Kviečiame į „Litexpo“ šį savaitgalį – nematomam puodeliui kavos

imgp5706

Redaktorė Rasa priims Jūsų prenumeratas ir dalins prizus

Mielos mamos!

Nespėjome nė mirktelėti, ir vėl kviečiame Jus įsivaizduojamam puodeliui kavos – susitikti parodoje „Vaikų šalis“. Negalime pakviesti visų Jūsų į savo mažytį kabinetą, tikrai neišvirtume tiek tūkstančių puodelių kavos, bet į parodą kviečiame drąsiai, prie mūsų stendo tilpsime visos.

Po 3 parodos dienų nebepastovime ant kojų, o galva dar kelias dienas ūžia, bet užtat kiek idėjų ten gimsta. Prisirankiojame idėjų būsimoms temoms, nusižiūrime vaikų viršeliams, susipažįstame su būsimais autoriais.

Kad nepraeitumėte pro mūsų stendą, štai ką Jums pasiūlysime:

1. Nors dar neturėsite išsikirpusios 12 beždžionių, kviečiame ateiti ir atsinešti 11 – čia pat gausite dovaną už ištikimybę.

2. Būtinai prieikite, jei turite pasiūlyti įdomią temą, papasakoti apie savo ar draugių neįprastą patirtį auginant vaikus. Mamų istorijos yra mūsų žurnalo jėga.

imgp7530

Redaktorės Neila ir Ginta išklausys visų istorijų, patarimų ir idėjų, kitaip tariant, „šnekučiuosis su jumis prie puodelio kavos“

3. Laukiame potencialių autorių – psichologų, pedagogų, gydytojų, kurie nori žurnale dalintis savo žiniomis.

4. Kviesime užsiprenumeruoti žurnalą kitiems metams (prenumeratos kaina – 18 eurų). Visi, užsiprenumeravę žurnalą metams, gaus dovanų. Šiuo klausimu dabar labai aktyviai dirbame – norime tikro prizų fejerverko. Bus ir pamėgtų ekologinių švaros priemonių, ir vaikiškų knygų, ir mamas pernai taip pradžiuginusių užrašinių. Be dovanos neišeis nė vienas.

vingraccs

Mamų numylėtinis dr. Algimantas Vingras ne tik pasirašinės ant savo knygos, bet ir pakonsultuos mamas apie vaikų sveikatą

5. Stende galėsite įsigyti naują mūsų leidžiamą žurnalą apie vaikų mitybą „Valgutis“.

6. Stende rasite žurnalo konsultantą, garsų vaikų gydytoją, medicinos mokslų daktarą Algimantą Vingrą – jis prekiaus savo naujausia knyga ir dalins autografus!

Šiemet paroda vyks lapkričio 25–27 dienomis, laukiame prie „Mamos žurnalo“ stendo „Litexpo“.

Draugaukime ir toliau!

„Mamos“

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − = 3

Kitos temos: