„Mamos žurnalas“ sveikina – su Rugsėjo 1-ąja!

rugsėjis

Mielos mamos,  

rugsėjo pirmoji – Didžioji Gėlių Dovanojimo Diena. Nerasi nė vieno mokinio ar darželinuko, kuris rugsėjo pirmąją eitų tuščiomis rankomis. Rožės, kardeliai, astros, jurginai, chrizantemos… Daugybė rudens žiedų gula į mokytojų bei auklėtojų glėbius. Net trijų iš mūsų redakcijos darbuotojų mamos buvo mokytojos, tad mes puikiai prisimename, kaip atrodydavo namai, mamoms grįžus iš šventės – gėlių būdavo primerkiamos visos vazos, o kartais net ir kibirai.

Galbūt šis rugsėjis jūsų šeimai bus ypatingas, nes vaikas pradės lankyti darželį arba mokyklą. Ir jūs lydėsite jį į rugsėjo pirmosios šventę smarkiau plakančia širdimi. Juk naujas etapas visada jaudina ir džiugina. Linkime, kad tas rudens žiedais nubarstytas takas jūsų vaikeliui būtų sėkmingas, tiesus ir neklaidus.

Rugsėjis naujų metų pradžia ne tik lankantiems ugdymo įstaigas. Tai naujas etapas ir kūdikių mamoms. Sveikos sugrįžusios į namus po atostogų kaime, pajūryje, parvažiavusios iš kelionių po užsienius! Po gerų atostogų norisi ir toliau nesėdėti sudėjus rankas. Juk nuo rudens pradeda veiklą kūdikių mokyklėlės, vaikų lavinimo studijos.

Norėtume palinkėti, kad ruduo būtų tarsi nauji mokslo metai kiekvienai mamai, kurti nori gilintis į vaikų psichologiją, sveiką gyvenimo būdą, auklėjimą. Todėl vėl nagrinėsime prieraišiosios tėvystės principus, dalinsimės skaniais obuolių ir kriaušių pyragų receptais, tobulinsime migdymo ir sveiko miego įgūdžius.

Gražaus rudens ir įdomių naujų sumanymų!

,,Mamos“

Neringos Laurinaitienės nuotr. www.neringosfoto.lt

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 8 = trylika

Kitos temos: