Mano mažyliui 1 m. 4 mėn. Labai prastai miega naktimis. Per miegus įsikanda sau į liežuviuką. Nuo to pabunda, gausiai teka kraujas. Į kokį specialistą mums kreiptis pagalbos. Tiesa, būna tokie susikandžiojimai ir dienos metu.

Jeigu liežuvio susikandžiojimai būna ir dienos metu, t.y.

ne tik naktį, jums dera kreiptis į savo vaiko gydytoją iš jo gauti siuntimus vaikų neurologo ir vaikų odontologo konsultacijoms.

Kaip greitai Jums pavyks patekti pas gydytojus specialistus, pasakyti negaliu, nes registruojamasi iš anksto, kadangi yra įvairios trukmės eilės.

Vaikų neurologo konsultacijai registruotis: Vilniaus universiteto Vaikų ligoninės konsultacijų poliklinika (Vilnius, Santariškių 7) tel.

8-5-272 05 70 ir www.sergu.lt . Vaikų odontologo konsultacijai registruotis: Odontologijos institutas – registratūra 8-5 272 73 34 ir 8-5 272 73 67 Vilnius, Žalgirio 117. Gydytojai specialistai Jūsų paklaus, po kokio įvykio (įvykių) pirmą kartą įsikando į liežuvį? Taip pat gydytojams specialistams derės papasakoti kaip sūnus augo ir vystėsi pirmais gyvenimo metais, kokiomis ligomis sirgo, ką Jūs vadinate – suprantate „Labai prastai miega naktimis.“ Bet kuriuo paros metu įsikandus į liežuvį galimas kraujavimas, nes jame yra daug kraujagyslių. Kad taip neatsitiktų būtina nustatyti įsikandimų į liežuvį priežastį (priežastis) ir jas pašalinti – tam reikalingos specialistų konsultacijos.

Žymos: , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + 5 =

Kitos temos: