Mantinga mamyčių klubo vasaros piknikas

mantinga

Susirinkome tiesiog pabūti kartu

Praėjusią savaitę Mantinga mamyčių klubas susirinko šiek tiek neįprastai – be jokio tikslo, be jokių mokymų, seminarų ar paskaitų.

Susirinkome tiesiog pabūti kartu, pasimėgauti vasara, paiškylauti.

Ir iš tikrųjų kaip gera būti kartu. Kartais tiesiog be tikslo, sustoti, pakalbėti, išklausyti, pasidalinti savo patirtimis, išgyvenimais. Kartais nereikia nieko, nei jokių šou, nei jokių super lektorių, kartais norisi pabūti su bendraminčiais, pasijuokti iš savo kasdienybės.

Tarp mamų temos būna kiek siaurokos, nes pagrindinė tema vaikai, bet kiek apie tai galima prikalbėti!

Neišsemiamas šaltinis! Tad ir mes kalbėjome daugiausiai apie vaikus – matome vienos kitų vaikus, kaip jie auga, kaip keičiasi, kaip tobulėja, kaip kartu su jais tobulėjame ir mes pačios. Kaip spinduliuojame laimę ir džiaugsmą kai išsikala pirmas dantukas ar ištariamas pirmas „Mama“, kaip kartais būname suirzę po eilinės nemigo nakties. Labai svarbu pasidalinti ir suvokti, kad aš ne viena.

Tada ateina kažkoks palengvėjimas ir supratimas, kad aš esu normali, su manimi viskas gerai, aš nesu bloga mama, nes tikrai kiekviena mama apie save bent kartą gyvenime taip pagalvoja. Taigi, dalinomės savo mintimis ir išgyvenimais, o daugiausiai komentarų ir juoko sulaukusi tema buvo apie dalykus, kuriems dar nėštumo metu sakėme „Na jau aš tai niekada….“

„Na jau aš tai niekada nemaitinsiu savo vaiko viešumoje“

„Na jau aš tai niekada neleisiu savo vaikui žiūrėti animacinių filmukų bent jau iki 5 metų“

„Na jau aš tai niekada neduosiu savo vaikui jokio cukraus bent iki trečio gimtadienio“

Ir dar daug daug tokių „Na jau aš tai niekada“, kurie gimus vaikui tapo, „Aš dažnai leidžiu savo vaikui..“. Ir tikriausiai ne mes vienos tokios, kur turėjome nepagrįstų iliuzijų ir stereotipų, kurie gimus vaikui išgaravo kaip dūmas.

Tad tikrai nuoširdžiai dėkoju visoms dalyvavusioms, tai buvo puikus laikas praleistas kartu! Taip pat, kaip visuomet dėkojame partneriams ir rėmėjams:

mantinga

Kartais nereikia nieko, nei jokių šou, nei jokių super lektorių, kartais norisi pabūti su bendraminčiais, pasijuokti iš savo kasdienybės

Juara kosmetika (https://www.juara.lt)
Marmaluzi (https://www.marmaluzi.lt)
Gentle Day (https://www.gentleday.lt)
Mamos žurnalas (https://mamoszurnalas.lt)
Mantinga (https://www.mantinga.lt)
Aromama (https://aromama.lt)
Mother K Lietuva (https://www.motherk.lt)

Iki kitų susitikimų!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 6 = dvylika

Kitos temos: