Maša ir Lokys – sugrįžta su nauju pasirodymu „Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai“!

Šiemet mylimiausi vaikiški herojai – Maša ir Lokys – sugrįžta su nauju pasirodymu „Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai“!

Spektaklio metu vaikų mylimi herojai varžysis įvairiose sporto rungtyse ir patirs daug nepamirštamų nuotykių. Maša, Lokys ir jų draugai vėl prabils populiariausių Lietuvos aktorių balsais, o žiūrovus žavės įspūdingais kostiumais. Pamatykite naują, stebuklingą, netikėtą ir daug nuotykių žadančią istoriją!

MAŠA IR LOKYS: ŽIEMOS NUOTYKIAI
Vaikams (lietuvių kalba)

REŽISIERIU: Dainius Kazlauskas
SCENARIJAUS AUTORIAI: Šarūnas Datenis ir Dainius Kazlauskas
SCENOGRAFĖ: Indrė Pačėsaitė
CHOREOGRAFAS: Donatas Bakėjus

Mylimiausi vaikiški herojai – Maša ir Lokys – sugrįžta su nauju pasirodymu!

Naujiena: įsigiję susitikimo bilietą, po spektaklio galėsite susitikti ir nusifotografuoti su Maša ir Lokiu!

„Domino“ teatras, bendradarbiaudamas su pasaulinės šlovės pelniusio animacinio filmuko kūrėjais, režisieriumi Dainiumi Kazlausku ir scenarijaus autoriumi Šarūnu Dateniu, pristato unikalų pasirodymą „Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai“, kurio metu vaikų mylimi herojai varžysis įvairiose sporto rungtyse ir patirs daug nepamirštamų nuotykių. Maša, Lokys ir jų draugai vėl prabils populiariausių Lietuvos aktorių balsais, o žiūrovus žavės įspūdingais kostiumais.

Praėjusiais metais šventinis šou „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ sulaukė stulbinančiai didelio susidomėjimo, nepaprastai daug gerų atsiliepimų ir tapo pačiu brangiausiu ir populiariausiu vaikams skirtu šou Lietuvos istorijoje. Pamatykite naują, stebuklingą, netikėtą ir daug nuotykių žadančią istoriją!

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 1 = aštuoni

Kitos temos: