Mediniai ekologiški lavinamieji žaislai – geriausia, kuo galite pradžiuginti savo kūdikį

„Smalsutis“ siūlo įvairių ekologiškų lavinamųjų žaislų, kuriuos gaminame Lietuvoje

Nuo neatmenamų laikų vaikystė buvo neatsiejamai susijusi su žaislais.

XXI amžiuje yra labai platus vaikų žaislų pasirinkimas – minkštų, plastikinių, guminių ar medinių. Mediniai žaislai visada buvo laikomi saugiausiais ir geriausiais vaikams. Nuo jų sklindanti šiluma visada susijusi su nerūpestingomis  vaikystės dienomis ir skatina panirti į prisiminimus. Mediniai žaislai visiškai nekenksmingi vaikams, jie yra ekologiški, patvarūs, gerai išlaiko savo išvaizdą, juos galima perduoti iš kartos į kartą kaip šeimos istorijos dalį.

„Smalsutis“ siūlo įvairių ekologiškų lavinamųjų žaislų, kuriuos gaminame Lietuvoje. Rasite platų asortimentą: lavinamųjų kubų, lavinimo lentų, lavinamąjį žaidimą Geobordą ir įvairių spalvinimo rinkinių vaikučiams. Patiems mažiausiems (nuo 8 mėnesių) galime pasiūlyti lavinamųjų kubų ar lentų, juose kiekvienas ras sau patinkančią veiklą ir kartu lavins smulkiąją motoriką, loginį mąstymą.

Vyresniems vaikučiams (nuo 2 metukų), kurie jau moka valdyti savo rankytę, siūlome išbandyti žuvelių žaidimą ir įvairius spalvinimo rinkinius.

Norite ugdyti mažylio kūrybiškumą? Spalvinimo žaidimas, kuris nukelia į vandens gyvūnų pasaulį, supažindina su transporto priemonėmis ar lėlių pasauliu, puikiai išlaisvins vaiko vaizduotę.

Mūsų žaislams naudojama kokybiška mediena, padengta ekologišku linų sėmenų aliejumi, kuris skirtas žaislų gamybai.

Sužinojai apie mus šiame straipsnyje? Tavęs laukia nuolaida! Parašyk mums feisbuke: Smalsutis toys.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − = keturi

Kitos temos: