Metų mamos apdovanojimai: siūlykite savo pretendentes!

metų mamos rinkimai

Pixabay.com

Kas yra mama? Mama – tai tarsi kūrėja, kuri sukuria pamatus savo vaikų gyvenime.

Pirmosios bemiegės naktys, kad mažylis jaustųsi saugus, kai jam pučia pilvelį ar budi šalia lovelės, kai mažylis karščiuoja. Ji visada greta su mažylio pirmaisiais kartais: pirma šypsena, pirmas dantukas, pirmas žingsnis. Bet kiek po žodžiu mama dar daug nematomų dalykų…

Pavasarį planuojamas labai gražus renginys – Metų mamos apdovanojimai.
Mama, šypsokis visi renginiai yra skirti mamų motyvacijai, šis taip pat.  Šis renginys skirtas palaikyti visas mamas, jų sunkiausiu metu…

Visos mamos esam nusipelniusios, jog mus ir mūsų triūsą pastebėtų, o labiausiai to nusipelniusios, turi būti apdovanotos. Metų mamos apdovanojimai 2020 metais apdovanos šiose kategorijose:

1. Mama gynėja
(tai tokia mama, kuri ne tik augina savo vaikus, bet ir rūpinasi kitų teisėmis (pvz.: sergančių, ankstukų, ar už kitų pažeistas teises)
2. Mama įkvėpimas
(tai tokia mama, kuri savo pavyzdžiu įkvepia aplinkinius)
3. Mama kovotoja
(tai tokia mama, kuri net išgirdusi mirtiną ar sunkią medikų išvadą apie savo ar vaikų sveikatą, nepalūžo ir toliau skleidžia meilę savo artimiesiems) Šia nominacija siekiame įkvėpti tokio likimo mamas, kad verta kovoti.
4. Ne tik mama
(tai tokia mama, kuri būdama mama tolygiai sugeba skirti savo laiko ir kitiems projektams (organizacijų įkūrėjos, verslininkės, vykdo įvairius projektus)
5. Metų globėja
(Tai moterys tapusios mamomis priėmusios pamirštus vaikus į savo šeimą.)
6. Metų tėtis
(Kadangi vis dažniau ir tėčiai perima mamų vaidmenį ši kategorija skirta vyrams paskatinti nebijoti būti supertėčiais.
7. Kabinuosi į gyvenimą
(tai tokia mama, kuri ir po didelės gyvenimo krizės (ligos, nelaimės, priklausomybės) sugebėjo nepasiduoti ir savo šeimai atidavė save net sunkiausiu jai gyvenime metu)

Paskatinkime, padrąsinkime, pagirkime, motyvuokime!

Papasakok mums savo istoriją, o gal žinai kitą mamą, kuri verta būti nominuota ir apdovanota už savo išskirtinį gebėjimą būti mama.

Registracija el. paštu: metumamosapdovanojimai@gmail.com

Parašykite, kuriai kategorijai priskirtumėte aprašomą mamą, trumpą jos istoriją bei kontaktus, kuriais galėsime su ja susisiekti.

Pavasarį planuojamas labai gražus renginys - Metų mamos apdovanojimai.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


vienas + = 8

Kitos temos: