Mommypreneurs – tarptautinis projektas mamoms, įgyvendinamas ir Lietuvoje

Jūratės Čiakienės nuotr.

Jūratės Čiakienės nuotr.

Puiki žinia mamoms, esančioms motinystės atostogose, tačiau svarstančioms apie savo verslą ar sugrįžimą į darbo rinką!

Pristatome „Mommypreneurs“ projektą, kurio misija – skatinti jaunųjų mamų užimtumą ir suteikti joms nemokamus verslumo ir skaitmeninių įgūdžių mokymus.

„Mommypreneurs“ ne tik nemokamai užtikrins profesionalius kursus, tačiau ir suteiks patrauklias sąlygas pradėti verslą, galimybę susitikti su potencialiais investuotojais ar darbdaviais.

Tarptautinis projektas tuo pat metu bus įgyvendinamas 7 Europos šalyse, įskaitant ir Lietuvą: Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Rumunijoje, Kipre ir Lenkijoje.

Mamos galės rinktis iš dviejų skirtingų mokymų programų: verslininkystės arba skaitmeninių įgūdžių atnaujinimo. Svarbu paminėti, kad organizatoriai užtikrins galimybę programos dalyvėms visų kursų metu savo vaikučius palikti nemokamai priežiūrai su auklėmis gretimose patalpose.

Kaip dalyvauti Mommypreneurs programoje?

„Mommypreneurs“ programoje gali dalyvauti mamos, esančios motinystės arba vaikų priežiūros atostogose. Registruotis programai bus galima jau nuo liepos 15 d., aplikavimo pasibaiga – rugpjūčio 15 dieną. Pirmieji kursai planuojami jau rugsėjo pradžioje.

Informacija apie registraciją ir projektą – MommypreneursLT facebook kanale, tad sekite naujienas!

Nepražiopsokite registracijos, nes dalyvių skaičius – ribotas!

Kaip gimė projektas?

Pastarųjų metų Europos statistika jaunų mamų darbo rinkos atžvilgiu nedžiugina: motinystės atostogose esančios moterys greičiau iškrenta iš darbo rinkos arba ilgesniam laikui sustabdo savo karjeros vystymąsi. Tai lydi jaunimo nedarbo augimą – jaunoms mamoms sunku išlikti savo darbo vietoje arba rasti naują darbą.

Kasmet virš 7% moterų netenka darbo dėl motinystės atostogų, 45% – jaučia finansinius praradimus ir 50% netenka karjeros augimo galimybių. Tokia vadinamoji motinystės atostogų našta svyruoja 5 – 25 % visoje Europoje.

Mommypreneurs programa yra skirta Jaunimo Darbingumo Skatinimui. Projektas finansuojamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos per EEA ir Norvegijos paramos fondą. Remiantis paramos davėjo tikslinės jaunimo grupės reikalavimais.

Projektą įgyvendina „Startup Division“ – pirmaujanti inovacijų organizacija Baltijos šalyse, dirbanti su startuoliais ir auginanti jaunuosius verslus.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ du = 5

Kitos temos: