Nemokamos teisinės konsultacijos mamytėms

teisininkas justasRengdami naują numerį, kaskart pasidžiaugiame, kad štai ir vėl atsirado savo istorijomis panorusių dalintis mamų, jauni gydytojai, psichologai, treneriai ar pedagogai pasiūlė įdomių temų, gražiai jas išplėtojos, savo darbą dievinantys fotografai atsiuntė nuostabių nuotraukų. Žurnalas – kaip dėlionė, kaip bičių korys, kuriame kiekviena akutė svarbi, jei jos nebūtų, liktų negraži skylė, kuri sugadintų visumą.

Nenuostabu, kad kiekvienas toks savanorystės laiškelis ar skambutis mums didelis džiaugsmas. Neseniai savo paslaugas pasiūlė drabo teisės teisininkas Justas Paulionis – parašė, kad mielai nemokamai konsultuos mamas, jei tik jos atsiųs jam klausimų. Tad pristatome atgimusį teisinių konsultacijų skyrelį mūsų portale www.mamoszurnalas.lt Lengvai rasite teisininko skiltį rubrikoje „Klausk specialisto“. Net paklausimo formą sukūrėme labai paprastą – lieka tik įrašyti savo klausimą. Ačiū Justui.

Kviečiame prisijungti visus specialistus, kurie myli mūsų žurnalą, kurie neabejingi auditorijai „jaunos mamos“, kurie turi kuo dalintis. Laukiame laiškų info@mamoszurnalas.lt arba skambučių. Vietos žurnale pakaks visiems, nes rašant kaskart apie tas pačias problemas (kad ir pučiantį pilvuką) norisi išgirsti vis skirtingas nuomones, patarimus.

Redakcija

Nuotraukoje: rubrikos „Teisininkas atsako“ redaktorius Justas Paulionis. Prašėme, kad atsiųstų nuotrauką, kurioje šypsosi, tačiau teisė yra teisė – čia ne vieta juokauti

Sponsored Video

2 komentarai kategorijoje “Nemokamos teisinės konsultacijos mamytėms”

 1. Živilė
  2015/04/28 at 12:04 #

  Dabar daug kas domisi užsienio darbo rinkomis, kur galima rasti kitų šalių darbo kodeksus pvz. kad ir Vokietijos. Kur sužinoti apie ten galiojantį darbo laiką ir pan.?

  Dėkoju,
  Pagarbiai
  Živilė.

  • 2015/12/01 at 13:49 #

   Sveiki,
   parašykite laišką su prašymo užsienio valstybių ambasadoms, jos tikrai atsiūs nuorodas jums rūpimais kodeksais.

Palikite atsiliepimą


− 2 = šeši

Kitos temos: