Niekas neturėtų rizikuoti savo gyvybe tik dėl netinkamų puodų ir keptuvių

Niekas neturėtų rizikuoti savo gyvybe ruošdamas ir valgydamas bevertį, toksišką ir kancerogenišką maistą tik dėl netinkamų puodų ir keptuvių. Bendrovė „Zepter International“ buvo įsteigta siekiant vieno tikslo – rasti būdus apsaugoti tai, kas mums visiems yra brangiausia ir ką labiausiai vertiname, – sveikatą.

Netinkama ir nesveika mityba – viena iš lėtinius susirgimus sukeliančių priežasčių – dažniausiai yra netinkamo valgio gaminimo rezultatas. Visai be reikalo verdame daržoves vandenyje arba kepame maisto produktus labai aukštoje temperatūroje ir pavojingai perkaitintuose riebaluose.

Žaliose daržovėse yra 90 % skysčių, todėl verdant daržoves visai nereikia pilti vandens. Vandens ir riebalų dažniausiai pridedame tik tam, kad nesugadintume tradicinių (netinkamų) indų. Tradiciniai indai dažniausiai yra pagaminti iš stiklo, keramikos, aliuminio, emalio, plieno ar teflono – tai greitai gendančios ir besioksiduojančios medžiagos, kurių paviršius yra porėtas ir rūdijantis, o atsidūrusios lėkštėse ar valgyje šios medžiagos sukelia neigiamas pasekmes sveikatai.

Dėl unikalaus „Zepter“ pažangaus metalo „316L“, modernių technologijų ir nuostabaus dizaino derinio galite virti be vandens ar kepti nepridėdami riebalų – taip išsaugosite svarbiausias produktų maistingąsias savybes.

„Zepter Superior Multisystem“ – tai unikalus ir ilgalaikis sprendimas, kaip gaminti sveiką maistą ir užtikrinti ilgesnį bei sveikesnį gyvenimą.

  • Patentuota sistema, aukščiausios kokybės metalas, pažangiausia technologija ir prabangus dizainas.
  • Saugu, higieniška, ekologiška.
  • Daugiafunkcis – galite vienu metu ruošti kelis patiekalus, naudodami vieną šilumos šaltinį.
  • Paprasta naudoti ir prižiūrėti.
  • Taupo energiją, maisto produktus, laiką ir pinigus.
  • Investicija į ateities kartas.
  • Saugo Jūsų sveikatą

„Zepter“ induose tinkamai paruošti patiekalai yra ne tik skanesni bet ir daug maistingesni. Dėl „Zepter Multisystem“ sutaupysite maisto produktų, energijos, laiko ir pinigų, tačiau svarbiausia – saugosite sveikatą.

Valgykite sveikai. Gyvenkite geriau. Gyvenkite ilgiau.

Daugiau informacijos – www.zepter.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 − = vienas

Kitos temos: