Nuo alergijos – švelnusis žarnyno išvalymas polisorbu

alergija

Neringos Laurinaitienės nuotr. www.neringosfoto.lt

Daugybė vaikų kenčia nuo alergijos vienam ar kitam maisto produktui. Kartais jau nuo pirmųjų dienų kūdikį ima berti, net jei jis maitinamas motinos pienu. Odos bėrimai, pilvuko skausmai, viduriavimas – šie požymiai gali byloti apie alergiją maistui. Ką daryti?

Kova mažame organizme

Kai prasideda papildomas maitinimas, būna, kad vaikas netoleruoja ne vieno, o daugybės produktų. Juos būtina pašalinti iš vaiko mitybos, tada racionas tampa ribotas, o šeimos kasdienybė pasidaro sudėtinga stengiantis alergizuojančius produktus pakeisti kitais, saugesniais.

Kas vyksta organizme, jei vaikas gauna tai, kas jam netinka ir alergizuoja? Dėl alergijos maistui alergenai pradeda kauptis organizme. Vartojant įprastus alergiją slopinančius vaistus, šie naikina tik simptomus – blokuoja signalą, kad kažkas ne taip. Tačiau alergijos priežasties tai nepanaikina. Žarnyne alergenai lieka. O juk ne veltui sakoma, kad 80 procentų mūsų sveikatos priklauso nuo žarnyno veiklos.

Žarnyno valymas kitaip

Pasireiškus alergijai maistui, reikėtų ne tik nutraukti alergizuojančių produktų vartojimą, bet ir pradėti žarnyno valymo programą. Tam visiškai nebūtina atlikti sudėtingų medicininių procedūrų, kaip daugelis įsivaizduoja. Žarnyną išvalyti gali aktyvios medžiagos, kurios sugeria alergenus į save ir pašalina iš organizmo su išmatomis.

Jau nuo senų laikų žmonija suprato, kad apsinuodijus, pučiant ar skaudant pilvui, padeda kreidos kramtymas, molio tirpalo gėrimas. Šie natūralūs sorbentai padeda atsikratyti tuo, kas organizmui nereikalinga. Šiais laikais mokslas sukūrė kur kas veiksmingesnių sorbentų, sugeriančių keliasdešimt kartų daugiau negu minėtos natūralios medžiagos ar net mums žinomas vaistas „angliukas“.

Geriausiai valo silicio oksidas

Geriausiai alergenus suriša ir iš organizmo pašalina preparatai, kurių veiklioji medžiaga – silicio oksidas. Jis pasižymi tuo, kad sulipdo ir neutralizuoja įvairias medžiagas: bakterijas, alergenus, gleives, sunkiuosius metalus, laisvuosius radikalus. Visa tai sulimpa į didesnius gumuliukus ir keliauja toliau žarnynu, kol pasišalina.

Šį preparatą gali vartoti vaikai, kurie kenčia nuo maisto alergijos, jau nuo trejų metukų. Tai nėra kažkokie stiprūs cheminiai vaistai, kurie pakenktų kepenims ar skrandžiui. Silicio dioksidas šalutinio poveikio organizmui neturi. Jį galima vartoti net profilaktiniais tikslais, kai norima išvalyti organizmą. Tokio organizmo išvalymo pakanka keletui mėnesių, kol vėl žarnyne prisikaupia alergenų.

Dauguma vaikų maisto alergijos atsikrato augdami – vis labiau bręstant žarnynui, organizmas stiprėja. Tačiau jei į alergiją nebuvo kreipiama dėmesio nuo mažų dienų, ji gali ne išnykti, o pereiti į kitas formas, kurios, deja, lieka visam gyvenimui.

Vienas iš silicio dioksido pagrindu gaminamų produktų, kuriuo prekiaujama Lietuvoje – maisto papildas „Polisorb Plus“. Tai yra natūralus, 100 proc. koloidinis silicio dioksidas. Maisto papildas „Polisorb Plus“ gali padėti natūraliai žarnyne surišti: bakterijas, netinkamo maisto atliekas (baltymus), susikaupusias toksines medžiagas, alergenus, sunkiuosius metalus. Produktas yra visiškai netoksiškas, nerasta jokių šalutinių poveikių.

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki − 2 =

Kitos temos: