Paremkite vietinę žiniasklaidą užsakydami savo verslui reklamą itin palankiomis sąlygomis

setupad

Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu

Korona virusas įnešė neapibrėžtumo daugelyje kasdieninio gyvenimo sričių, o ypač kai kuriuose verslo segmentuose.

Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu – maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, pramogų verslo, grožio industrijos atstovai, odontologai, kelionių agentūros ir t.t. 

Nepaisant to, kad dienas tenka leisti namuose sekant vis naujas žinias apie viruso plitimą, vis tiek galime ieškoti kūrybinių sprendimų, kaip padėti savo verslui ir neprarasti klientų. Netgi imtis naujos veiklos interneto erdvėje, kur žmonės šiomis dienomis ir leidžia daugiausiai laiko.

Reklamos technologijas kurianti kompanija Setupad.com paskelbė apie galimybę smulkaus ir vidutinio verslo atstovams itin palankiomis sąlygomis užsakyti reklamą didelę aprėptį turinčiame reklamos tinkle. Lietuvoje „Setupad“ reklamos tinklas jungia didžiuosius portalus, nišines svetaines, taip pat padengia daug regionų, savivaldybių per vietines žiniasklaidos priemones.

„Nusprendėme suteikti galimybę verslininkams neprarasti ryšio su klientais, priminti apie save, pasiekti potencialius klientus tiek visos Lietuvos mastu, tiek ir pasirinktuose miestuose, regionuose arba tiesiog atrinktų svetainių reklamos plotuose, kuriuos valdome savo tinkle. Kai kuriais atvejais karantino metu verslas gali tiesiog konsultuoti klientus, su kuriais atsirastų galimybė dirbti gyvai jau po karantino. Galbūt suteikti jiems nuolaidos kuponus, rasti kitus būdus kaip pristatyti savo paslaugas. Bet kuriuo atveju užsakovus konsultuosime ir patarsime kokią žinutę geriausia komunikuoti būtent jų verslui, – kalba „Setupad“ vadovas Lietuvoje Povilas Goberis. – Esame netgi pasirengę nemokamai atlikti paprastus dizaino darbus užsakovams, kurie neturi reklaminės medžiagos. Tai tam tikra prasme ir socialinis projektas – vietoje to, kad remtume užsienio reklamos platformas, verčiau paremkime vietinę žiniasklaidą, kuri šiuo laikotarpiu stipriai nukenčia.”

Mūsų svetainė mamoszurnalas.lt taip pat yra pasiekiama per „Setupad“ reklamos tinklą, todėl reklamą mūsų svetainėje galite užsakyti arba tiesiogiai pas mus (rašydam,I mamoszurnalas@gmail.com) arba per „Setupad“.

Daugiau informacijos apie Setupad pasiūlymą rasite https://reklama.setupad.com/ puslapyje.

Kontaktai pasiteirauti: supportlt@setupad.com, +370 609 88386

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + šeši =

Kitos temos: