Pavasaris ir naujasis dizaineris Pikselis

pixelis_02_web

Ant Tomo pečių – naujasis žurnalo dizaineris Pikselis.

Mielos mamos!

Jei auginate vaikus, Jūsų namuose niekada ir niekas nemiega žiemos miegu, vadinasi, – pavasaris Jums tik dar viena papildoma greičio pavara skubant per gyvenimą. Bet vis tiek smagu, nes, kai jau įpranti gyventi greitai, judriai, nenuobodžiai (su vaikais kitaip neįmanoma), tai bet koks ramesnis etapas atrodo tuščias. Taip nutiko ir mūsų dizaineriui Tomui, kuris vieną dieną pravėrė duris vedinas… Ne, buvo kitaip – durys atsidarė ir į kabinetą įbėgo mažas šuniukas, vedinas Tomu. Amerikiečių foksterjeras Pikselis, kuriam dabar 7 mėnesiai, – puikiausias pavyzdys, kaip užpildyti ramius periodus, kai vaikai pagaliau išaugo iš leliukų amžiaus, nebereikia keltis naktimis ir kaišioti košės už mamytę ir tėvelį.

Tomas, pilnas entuziazmo, pasakojo apie Pikselio genetiką, charakterį, adaptaciją namuose, kad, atrodė, šeimai gimė trečias vaikas. Nors 7 metų Vincento ir 4 metų Matildos tėtis tvirtino, kad „šuniuką pirko dėl vaikų“, buvo akivaizdu, kaip šis padarėlis labai reikalingas ir tėvams. Paklaustas, ar per dienas šuniukas neliūdi, kol vaikai darželyje, Tomas nuramino, kad „Pikselis visą dieną tupi ant kelių, kol aš maketuoju“. Kitaip tariant, žurnalą nuo šiol maketuoja ir šuo.

Ši euforija dėl šuniuko sako – naudokimės proga, kai prisidengę vaikais, galime elgtis kaip svajojome, bet sveikas protas neleido. Ką galime nuveikti šį pavasarį? Žinoma, pirmiausia įsigyti augintinį. Išmokti važinėti riedučiais, paspirtuku ir riedlente. Pasisupti ant visų įmanomų sūpynių. Nesaugant batų klampoti po šlaitus ir ko nors ieškoti (žibučių, snieguolių). Tempti namo „kačiukus“, žirginėlius ir beržo šakas. Sukti šakų ir akmenų lizdus menamiems paukščiams. Lesinti kiemo žvirblius. O jei fantazija išseks, jokių problemų – paklauskite vaiko.

Su pavasariu!

„Mamos“

Žymos: ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 7 = devyni

Kitos temos: