Plaukų stilistas Davidas Mallett, kuriam plaukus patiki Naomi Campbell, pasidalijo plaukų priežiūros patarimais

Nuo šiol garsiausias Paryžiaus plaukų stilistas, kurio klientų sąraše yra tokios žvaigždės kaip Naomi Campbell, Lenny’is Kravitzas ir daugybė kitų, Vilniuje bus dažnas svečias

Šiandien Vilniuje, Rinktinės gatvėje, atsidarė  didžiausias „Krispo“ salonas Lietuvoje. Jame garsiausiam  Paryžiaus plaukų stilistui Davidui Mallett „Krispo“ įkūrėjai ir savininkai  Kristina bei Povilas Stroliai įrengė išskirtinę, pagal jo paties reikalavimus pagamintą kirpėjo kėdę. Nuo šiol garsiausias Paryžiaus plaukų stilistas, kurio klientų sąraše yra tokios žvaigždės kaip Naomi Campbell, Lenny’is Kravitzas ir daugybė kitų, Vilniuje bus dažnas svečias. 

Specialiai iš Paryžiaus į šventinį „Krispo“ salono atidarymo renginį  garsus australų kilmės plaukų stilistas Davidas Mallett dar iš vakaro atvyko su ištikimiausiais savo komandos nariais. Ryte jis susitiko su savo kūrybos sekėjais, profesionaliais Lietuvos plaukų stilistais, kirpėjais, supažindino juos su naujais savo vardo linijos produktais, pasidalijo karščiausiomis plaukų kirpimo priežiūros tendencijomis. „David Mallett“ plaukų priežiūros priemones jau pamėgo ir naudoja ne tik prestižinių Lietuvos grožio salonų meistrai, bet ir moterys, kurios itin rūpinasi ir puoselėja savo plaukus. Juk vienas pagrindinių Davido Mallett tikslų ir yra tas, kad moterys, naudodamos jo plaukų priežiūros priemones savarankiškai, pačios galėtų  pasiekti tokį rezultatą, kaip kirpykloje.

Visame pasaulyje žinomas plaukų stilistas Davidas Mallett atskleidė, kad kurdamas plaukų priežiūros priemones siekė tik vieno dalyko – kad moterys net ir namuose išsiplovusios galvą jaustųsi taip, lyg ką tik išėjusios iš kirpyklos. „Vos atsistojusios nuo kirpėjo kėdės, visos jaučiasi kaip karalienės, tačiau grįžta namo, išsiplauna galvą ir viskas, efekto nelieka. Todėl, remdamasis naujausiomis technologijomis, išsikėliau sau tikslą sukurti tokias priemones, kurios padėtų moterims suvaldyti savo plaukus“, – sakė žinomas plaukų priežiūros priemonių kūrėjas ir kirpimo meistras.

Visuose „Krispo“ salonuose jau beveik metai galima rasti visą garsiausių žvaigždžių vertinamą „David Mallett“ produktų asortimentą nuo plaukų priežiūros ir apsaugos iki šukuosenos formavimo priemonių. Taip pat ir produktų, skirtų vyrams. Visame pasaulyje pati populiariausia Davido Mallett kurta plaukų priežiūros priemonė yra aukso dulkės. Kurdamas šio buteliuko dizainą, įkvėpimo jis sėmėsi iš mažų, delninėse bei kišenėse telpančių lūpdažių ir kvepalų buteliukų. „Norėjau, kad šią plaukų priežiūros priemonę, tarsi kokią apsaugą, moterys ir merginos visada nešiotųsi, nes ji skirta suvaldyti net ir pačius neklusniausius plaukus. Šampano burbulų įkvėptos aukso dulkės gali sušiaušti plaukus, suteikti jiems apimties, elastingumo, tviskėjimo ir blizgesio.“

David Mallett sako, kad vienintelis ir svarbiausias dalykas, kurio reikia kasdienei kiekvienos moters plaukų priežiūrai, tai geras šampūnas

David Mallett sako, kad vienintelis ir svarbiausias dalykas, kurio reikia kasdienei kiekvienos moters plaukų priežiūrai, tai geras šampūnas. „Kas yra geras šampūnas? – retoriškai klausia kūrėjas ir tuoj pat atsako: – Tik tinkamai parinktas šampūnas gali gerai išplauti ir puoselėti plaukus. Todėl šampūną reikia rinktis labai atsakingai. Įsitikinkite, kad jis tikrai tinka jūsų plaukams, padeda gauti tokį efektą, kokio siekiate. O jei pabandėte ir netinka, drąsiai keiskite“, –  patarimus dalijo Davidas Mallett.

Pasak garsaus plaukų stilisto ir kirpimo meistro, plaukus visada būtina saugoti. Nors dabar labai madinga juos tiesinti ir garbanoti, meistras primena, kad visa tai kenkia plaukams. Todėl, jei jau ryžtatės kaitinti plauką, pasirūpinkite ir jo apsauga. „Manau, plaukus galima tiesinti arba garbanoti ne dažniau kaip tris kartus per savaitę. Nepamirškime, kad plaukų džiovinimas karšta srove taip pat labai kenkia plaukams, todėl nors retkarčiais leiskite jiems natūraliai išdžiūti“, – rekomenduoja D. Mallett.

Mikos Savičiūtės nuotraukos

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 6 = du

Kitos temos: