Prancūzų dietologas P. Dukanas kviečia lieknėti į Latviją

Dukanas

Prancūzų gydytojas-dietologas P. Dukanas

Latvijoje, netoli Aizputės miestelio 140 ha teritorijoje įsikūręs „Academy Vitality“ centras pradėjo bendradarbiauti su prancūzų gydytoju-dietologu Pjeru Dukanu (Pierre Dukan), kuris praėjusią savaitę lankėsi šiame centre.

Svorio mažinimo programa Prancūzijos-Latvijos centre „Academy Vitality“ pagrįsta baltymų-daržovių dieta. Kad būtų ženkliai sumažinamas svoris programos pradžioje, o vėliau išlaikomas, didelę kasdienio raciono dalį sudaro daržovės, baltymai ir avižų sėlenos. Lankydamasis centre, P.Dukanas susitiko su centro gydytojais, pasidalino profesine patirtimi ir artimiausiu metu sukurs specialią koncepciją bei įdiegs Dukano dietų programas, kurios bus vykdomos stebint jam asmeniškai.

„Šis centras – pirmasis, kuriame aš asmeniškai su pacientais dalinsiuosi savo metodikos rezultatais, kurią sukūriau ir ištobulinau per 45 metus. „Academy Vitality“ suradau visa, kas reikalinga: didžiulė teritorija su miškais, parkais ir ežerais, puikios diagnostikos, gydymo ir sporto galimybės, ekologiškas maistas, prabangus apgyvendinimas ir gerų specialistų komanda. O didžiulis žirgynas su daugybe veislinių žirgų, kuriuos čia atvežė savininkas prancūzas iš skirtingų pasaulio kampelių ir kuriais pacientai gali jodinėti, bei po teritoriją vaikštinėjančios stirnos galutinai pavergė mano širdį“, – kalbėjo P.Dukanas.

Planuojama, kad Dukano dietų programos centre bus pradėtos taikyti artėjant vasarai. Jos bus vykdomos asmeniškai stebint gydytojui. Kiekvienam pacientui bus suteikta galimybė pabendrauti su P. Dukanu mažose grupelėse telekonferencijų metu, kurios bus rengiamos šių programų klientams kas 10-12 dienų, o kartą per mėnesį gydytojas pats atvyks į centrą.

Autorinių programų tikslas – ne tik greitai ir efektyviai išvaduoti žmogų nuo antsvorio bei pagerinti jo sveikatą, bet ir pakeisti ankstesnius klientų mitybos, judėjimo įpročius, kad grįžus prie kasdienės veiklos jų numesti kilogramai nesugrįžtu, o lieknėjimo procesas tęstųsi, kol būtų pasiektas tinkamas svoris, kuris laikytųsi visa likusį gyvenimą.

„Didžiuojamės, kad p. Dukanas pasirinko vienintelį centrą “Academy Vitality”. Mus sieja noras padėti žmonėms keisti savo įpročius ir išsivaduoti nuo antsvorio palaipsniui, nekenkiant sveikatai ir savijautai, bei nuolat išlaikyti pasiektus rezultatus”, – sakė Maija Atvara, “Academy Vitality” direktorė.

Dukano metodika arba dieta (dukan.ru) tai gydytojo-dietologo Pjero Dukano (Pierre Dukan) 45 metų darbo rezultatas. Dietą, kurią jis sukūrė, sudaro 4 etapai: pirmieji 2 etapai yra nukreipti į kovą su kilogramais, o kiti du – į pasiektų rezultatų išlaikymą. Laikantis dietos, per pirmuosius du etapus būtina laikytis 100 produktų sąrašo, kuriuos valgyti galima neribotais kiekiais ir bet kuriuo laiku, kol pasiekiamas sotumo jausmas. Šiandien ši dieta visame pasaulyje pripažįstama kaip vienas iš efektyviausių būdų kovojant su antsvoriu. Tai – pirmoji metodika, paremta tikslia struktūra ir vienintelė, užtikrinanti tinkamo svorio išlaikymą visą gyvenimą.

„Academy Vitality” (academyvitality.com), įsikūrusi vaizdingoje 140 ha vietovėje su daugybe tvenkinių, netoli Aizputės miestelio Latvijoje, apie 350 km nuo Vilniaus. Nors centras atvėrė duris palyginti neseniai, 2013 m., jis jau spėjo pagarsėti savo pacientų pasiektais rezultatais. Centras kiekvienam pacientui sukuria individualius dietos planus, procedūras ir fizines veiklas, pagrįstus tyrimais ir matavimais. Centre yra viskas, kas reikalinga norint atgauti formą – baseinas, sporto salė su modernia ir profesionalia įranga, pirtys, spa ir kt. Centras taip pat garsėja savo žirgynu, žirgais ir išskirtiniu jojimo maniežu. „Academy Vitality” specialistai įtraukia jodinėjimą į lieknėjimo programas. Centro svečiai yra apgyvendinami išskirtiniuose „Academy Vitality 5* viešbučio apartamentuose. Nuo 2016 m. vasaros čia bus taikomos autorinės Pjero Dukano programos, kurios bus vykdomos stebint jam asmeniškai.

 

Žymos:

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 7 = aštuoni

Kitos temos: