Rugpjūtis vieningai pripažintas geriausiu mėnesiu pastoti. Skubėkite!

Redaktorė Neila

Mielos mamos!

Liko paskutinis vasaros mėnuo, kuris mums, lietuviams, tiesiog ypatingas! Juk tai labiausiai sunokęs vasaros trečdalis, kai pagaliau net Baltijos jūra įšyla, kai galima valgyti lietuviškas, o ne turkiškas trešnes, kai „prasideda grybai“, dingsta uodai, danguje švyti ryškiausios žvaigždės ir t.t.

Tačiau google paieškos sistema sako ką kita – rugpjūtis kitų šalių gyventojų apklausose tėra antroje dvyliktuko pusėje pagal „gerumą“.

Skirtingose šalyse vykusios apklausos „išreitinguoja“ gegužę, gruodį, birželį, liepą, net spalį. O rugpjūtį nustumia, kaip „liūdesio mėnesį“, prilygina jį niūriam ir egzistenciniam lapkričiui. Komentaruose rugpjūtis vadinamas vasaros senatve…

Ar įmanoma rugpjūčio reabilitacija? Ar turi šis mėnuo kokį nors išskirtinį kozirį, kuriuo nurungtų kitus? Taip, toks yra!

Ir jis pats svarbiausia mūsų žurnalo auditorijai: rugpjūtis vieningai pripažintas geriausiu mėnesiu pastoti. Ir tai jau nebe subjektyvios gyventojų apklausos, o svari, argumentuota specialistų nuomonė.

Štai keli įvairių nėštumo guru argumentai:

Jei pastojote rugpjūčio mėnesį, vaikutis gims gegužę – o tai laikoma idealiausiu gimimo laiku (per tris vasaros mėnesius mažylis sutvirtėja, gauna daug vitamino D, o šviežiu derliumi besimaitinanti mama jį per pieną tiesiog farširuoja geriausiomis medžiagomis).

Rugpjūčio mėnesį būsimos mamos ir tėčio organizmai yra pailsėję ir sustiprėję, tarsi išpurenta dirva.

Vasaros pabaigoje galva švari nuo stresų, darbinio nerimo, nes net ir mes, šiauriečiai, jau kelintą mėnesį iš eilės glostomi saulės, įjungiame savotišką nerūpestingumo pavarą.

O jeigu šiais metais neturite minčių apie pastojimą, pamirškite užsienio pesimistų apklausas ir mėgaukitės lietuvišku rugpjūčiu, nes mums jis geriausias. Kaip ir visi kiti mėnesiai, jeigu esate palaiminti ir auginate vaikus. Kaip sako viršelio berniuko mama: „Benukui jau 9 mėnesiai, bet man vis dar kiekvieną dieną iš džiaugsmo virpa širdis ir kyla adrenalinas, kad jį turiu“.

Kai esi jaudinamas tokio pozityvaus adrenalino, nejau ką nors reiškia užrašas kalendoriuje?

Su meile – žurnalo redaktorė Neila ir kitos „mamos“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 5 = dvylika

Kitos temos: