„Samdomas karys“ – šiandien tu gelbėtojas, o rytoj taikinys

Karo dabar mūsų gyvenime labai daug – žiniasklaidoje tai tema Nr.1. Todėl tūrėtų būti įdomu susipažinti su profesionalių karių išgyvenimais.

Džeimsas Harperis (aktorius Chris‘as Pine‘as) visą savo sąmoningą gyvenimą buvo kareivis. Į kariuomenę užsirašęs dar nepasibaigus paauglystei, vyras kitokio gyvenimo tiesiog nepažįsta. Tad nieko nuostabaus, kad iš jos atleistas, Džeimsas pasijunta, tarsi žemė slystų iš po kojų. Reikia aprūpinti šeimą ir vyras pasiryžęs imtis bet kokio darbo, griebtis bet kokio šiaudo.

Galimybę jam ir jo geriausiam draugui, tarnybos laikų bičiuliui Maikui (akt. Ben‘as Foster‘is) pasiūlo dar vienas armijos veteranas – Rastis Dženingsas (akt. Kiefer‘is Sutherland‘as), vadovaujantis privačiai karinei organizacijai, vykdančiai slaptas misijas visame pasaulyje. Iš pradžių naujas darbas vyksta sklandžiai, tačiau kai kurios jos detalės, keisti neatitikimai ir Rasčio elgesys Džeimsui ima kelti klausimų ir abejonių.

Pabandęs apie tai atvirai pasikalbėti su misijos vadovu, Džeimsas netrukus suvokia padaręs didžiulę klaidą, nes nauju taikiniu tampa jis pats.

Režisierius: Tarik Saleh
Prodiuseris: Chris Pine, Basil Iwanyk, Erica Lee, David Minkowski, Jonathan Fuhrman
Scenaristas: J.P. Davis
Vaidina: Eddie Marsan, Ben Foster, Kiefer Sutherland, Chris Pine

PREMJERA LIETUVOJE: 2022-03-25

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− du = 4

Kitos temos: