Sausi plaukai? Priemonės ir produktai, kurie padės juos atgaivinti

sausi plaukai

Labai rekomenduojamos plaukų kaukės, kurios suteikia plaukams daugiau drėgnumo

Nuolatinis plaukų sausinimas džiovintuvu, plaukų tiesintuvo naudojimas, įvairios plauką formuojančios priemonės ir panašiai  padeda džiaugtis gražia šukuosena, tačiau pats plaukas tampa abai sausas, dažnai trupa, praranda savo žavesį. Puiku, kad šiuo metu yra tiek daug priemonių, kurios pasitarnauja kovoje su sausais plaukais.

Plaukų priežiūros priemonės yra labai įvairios, tad norėdami uteikti plaukui daugiau elastingumo – rinkitės atitinkamas.

Plaukus drėkinančios priemonės

Prekybos vietose priemonių gausa labai plati, tad jeigu vienu metu naudosite bent kelias – didėja tikimybė, kad pamiršite nemaloniai besiveliančius sausus plaukus. Plaukų priežiūros priemonės skirtos drėkinimui yra labai įvairios ir naudojamos skirtingoms paskirtims. Pavyzdžiui, plaukų šampūnai, kurie taip pat dažniausiai skirstomi į tuos, kurie skirti sausiems plaukams, ir tuos, kurie naudojami, kai plaukai yra labai riebaluoti.

Papildomai labai rekomenduojamos plaukų kaukės, kurios suteikia plaukams daugiau drėgnumo. Dažniausiai kaukes užtenka naudoti kartą per savaitę, kad pavyktų palaikyti nepažeistą plaukų struktūrą. Taip pat rekomenduojami ir  balzamai, kurie dažniausiai naudojami kiekvieno plovimo metu. Užtenka palaikyti vos minutę, kad plaukas įsisavintų visas naudingąsias produkto medžiagas.

Plaukų priežiūros priemonės apima ir specialius aliejus. Aliejai vienareikšmiškai suteikia plaukui daugiau elastingumo, tad siūlome juos taip pat naudoti kartą per savaitę, kad plaukas būtų papildomai pamaitinamas.

Natūralūs plaukų drėkinimo būdai

Plaukų priežiūros priemonėse dažniausiai komponuojami natūralūs bei sintetiniai ingridientai, kurie ir padeda pažeistam plaukui įgauti daugiau gyvybės ir tuo pačiu puikiai atrodyti. Vienas dažniausių komponentų yra kokosų aliejus. Galima pirkti priemones, kuriose jo yra, arba galima paprasčiausiai įsigyti natūralaus kokosų aliejaus ir juo tepti plaukus, daryti kaukes.

Taip pat labai pasitarnauja ir avokadas, kuris dažnai yra pagrindinis ingridientas drėkinančiose priemonėse.

Paprasčiausiai avokadų aliejus yra labai naudingas plaukams. Lygiai taip pat drėkinimui labai rekomenduojamas palmių aliejus, kuris taip pat suteikia plaukui daugiau elastingumo. Taip pat galima pirkti priemones su juo arba įsigijus gryną palmių abiejų juo tepti plaukus.

Gero plaukų priežiūros priemonės padės naujam gyvenimui prikelti net ir labai pavargusius plaukus. Tiesa, labai svarbu priemones naudoti reguliariai ir be didelių pertraukų. Tokiu atveju plaukas visada atrodys puikiai.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ trys = 11

Kitos temos: