Skrydis oro balionu su vaikais: galimybės ir baimės

Vaikai nuo 7 metų jau gali drąsiai mėgautis skrydžiu ir jo dovanojamais vaizdais

Skrydis oro balionu, vienareikšmiškai, viena įsimintiniausių patirčių gyvenime. Tačiau dažnai tėveliams kyla klausimas, ar į tokį nuotykį galima nerti su atžalomis. Atsakymas – taip, tačiau yra tam tikros rekomendacijos, kurių privalu laikytis.

Rekomendacijos skrydžiui oro balionu su vaikais

Savaime suprantama, kad kūdikiai ir ropliukai į oro balioną – neįleidžiami, kadangi kartais tenka grubiai nusileisti ant žemės. Tačiau vaikai nuo 7 metų jau gali drąsiai mėgautis skrydžiu ir jo dovanojamais vaizdais.

Dar vienas įdomus kriterijus skrendant – svoris. Vaikai iki 40 kilogramų gali skristi už pigesnę kainą, tačiau viršijus nurodytą ribą, kaina taikoma kaip suaugusiam asmeniui.

Svarbu paminėti, kad viso skrydžio metu, tėvai turi atidžiai prižiūrėti atžalą, nes už jo saugumą atsako būtent jie.

Na,  skrydžiai vykdomi įvairiuose Lietuvos kampeliuose, todėl sau tinkamą lokaciją ras kiekvienas, norintis pasimėgauti gražiais kraštovaizdžiai, keliautojas. Skrydis oro balionu Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Molėtuose, Alytuje ir kt.

Kaip įveikti aukščio baimę?

Akrofibija – tai aukščio baimė. Aktuali problema, su kuria susiduria vis daugiau žmonių. Ekspertai, tokiems asmenims turi keli patarimus, kurie padės nugalėti baimę:

  1. Po truputį rinktis vis didesnį aukštį;
  2. Kai iš aukštai žvelgiate į apačią – įsikabinkite į kažką, kas padės jaustis saugiau (turėklai, artimas žmogus);
  3. Įlipkite į medį su draugais;
  4. Sūpynėmis supkitės kaip įmanoma aukščiau.

Na, ir dar vienas labai įdomus būdas nugalėti baimę – skrydis oro balionu. Ekspertai juokiasi, kad tai labai panašus potyris kaip auskarų vėrimas (kaina tik kiek didesnė). Tiek prieš skrydį, tiek prieš vėrimą, jaučiamas jaudulys, šiokia tokia baimė, tačiau pakilus ar įvėrus auskarą, baimės dingsta ir užplūsta džiaugsmas.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − keturi =

Kitos temos: