Sveikatos mugė Vilniuje ir Kaune ragins žmones labiau rūpintis savimi

Renginyje Vilniuje dalyvaus 60, o Kaune – 70 dalyvių

Rugsėjo 10 d. Vilniaus prekybos centre „Panorama“ vyks pirmą kartą rengiama Vilniaus sveikatos mugė, o rugsėjo 17 d. Kauno prekybos centre „Akropolis“ – Kauno sveikatos mugė. Renginyje savo paslaugas ir prekes pristatys tiek alopatinės, tiek natūraliosios medicinos atstovai, sveiko maisto, kosmetikos gamintojai, knygas bei periodinius leidinius apie sveikatą ir sveikatingumą leidžiančios leidyklos, prie savo veiklos prisijungti kvies įvairios sveikuolių, sporto mėgėjų bendruomenės bei organizacijos.

„Idėja organizuoti šį renginį kilo jau senokai, tačiau vis neatsirasdavo laiko ją įgyvendinti. Visgi, pandemijos metu dar aiškiau supratau tokio renginio reikalingumą – pamačiau, kokios menkos visuomenės žinios apie sveikatą ir ligas, ir apsisprendžiau, kad atėjo jam laikas – viliuosi, jog šis renginys nors truputį užpildys informacijos spragas, paskatins žmones labiau savimi rūpintis“, – teigė sveikatos mugės iniciatorė renginių agentūros „Gera gyventi“ įkūrėja ir vadovė Ventė Viteikaitė.

Renginyje Vilniuje dalyvaus 60, o Kaune – 70 dalyvių, siūlančių paslaugas bei gaminius, skirtus sveikatai gerinti. Maždaug penktadalis jų atvyks iš užsienio – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės.

Mugėje laukiama medicininių tyrimų laboratorijų ir diagnostikos centrų, gydymo įstaigų, spa ir sveikatingumo centrų, sveiko maisto gamintojų, supermaisto ir maisto papildų gamintojų bei platintojų, natūralios kosmetikos ir švaros priemonių gamintojų bei platintojų, holistinės bei alternatyviosios medicinos atstovų, jogos, meditacijos žinovų, masažo meistrų, prekių aktyviam laisvalaikiui gamintojų bei platintojų, leidyklų, sveikatingumo mokyklų, įvairių bendruomenių ir organizacijų.

Atėjusieji galės ne tik įsigyti įvairių prekių, bet ir pasimatuoti kraujo spaudimą, pasitikrinti regėjimą, pasidaryti kraujo tyrimų, pasikonsultuoti su įvairių sričių gydytojais, vaistininkais, grožio specialistais, ajurvedos, senosios kinų medicinos žinovais ir t.t. Dalis paslaugų bus teikiamos nemokamai, o daug prekių siūlomos su nuolaidomis.

Lankytojai t.p. bus kviečiami pasiklausyti sveikatos specialistų paskaitų. Pranešimus skaitys gydytojai, psichologai, liaudies medicinos žinovai ir t.t. „Pranešėjus atrenkame labai atidžiai, o temos apims šiuo metu pačias aktualiausias problemas – kaip stiprinti imunitetą, išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, įveikti stresą bei nerimą. T.p. bus paskaitų apie moterų ir vaikų sveikatą“, – žadėjo V. Viteikaitė.

Renginys abiejuose miestuose vyks nuo 10 iki 18 val., paskaitų programa – nuo 12 iki 18 val. Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos:

Vilniaus sveikatos mugė 2022 | Facebook

Kauno sveikatos mugė 2022 | Facebook

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 − = vienas

Kitos temos: