„Užlūžo“ santykiai šeimoje? Priimkite psichologinę pagalbą skaipu

aurima

Psichiatrė Aurima Dilienė www.aurimadiliene.com

Jūs nežinote kodėl jaučiatės nepatenkinta/as savo gyvenimu, nors išoriškai viskas atrodo gerai: šeima, darbas, draugai, laisvalaikis. Atrodo, kad nerealizuojate savęs taip kaip norėtumėte, gal nejučia gyvenate „kitų“ gyvenimą?

O gal santykiuose nebeliko to, kas buvo pradžioje: aistros, džiaugsmo, pasitikėjimo?

Galbūt jūsų praeities išgyvenimai neduoda ramybės ir šiandien trukdo kvėpuoti pilna krūtine?

Jeigu norite tai pakeisti, tuomet 14 savaičių konsultavimo programa „Septyni žingsniai geresnių santykių link“ Jums padės:  geriau save suprasti ir priimti savo emocijas, praktiškai  taikyti septynias mylinčio žmogaus savybes santykiuose su aplinkiniais bei transformuoti Jus netenkinačią būseną.

Apie mane plačiau galite sužinoti www.aurimadiliene.com  konsultavimas vyksta per skype, jums patogioje ir saugioje aplinkoje, sutartu laiku.

***

Vėl nerandate bendros kalbos su aplinkiniais/vyru?

Eilinį kartą jaučiatės beviltiškai, nemylima ir nuvertinta?

Eilinį kartą norisi verkti is pykčio ar bejėgiškumo ir nežinojimo, ką toliau daryti ir kaip gyventi?

Galvojate apie skyrybas, bet gaila vaikų…

Noretumet tai pakeisti?

Keturiolikos savaičių konsultavimo programa „Nuo konflikto iki harmoningų santykių“ padės Jums suprasti savo tikras emocijas, aiškiai suvokti ko norite iš santykių ir ką galite duoti, kad jie būtų tokie, kokių tikitės, ir gyvenimą pasukti norima linkme.

Apie mane plačiau galite sužinoti www.aurimadiliene.com  konsultavimas vyksta per skype, jums patogioje ir saugioje aplinkoje, sutartu laiku.

Žymos: , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 5 = šeši

Kitos temos: