Vilties fėjos ruošiasi Moterų raliui!

„Vilties fėjų“ automobiliai rošiami startui

„Vilties fėjų“ automobiliai rošiami startui

Šį šeštadienį (balandžio 23 dieną) vyks Moterų ralis‘2016, sumušęs visus dalyvavimo rekordus – startuos 195 moterų ekipažai.

Trys ekipažai neš viltį neišnešiotukų susilaukusioms šeimoms ir vadinsis „Vilties fėja“. Tai simbolis, skirtas visiems, kuriems reikia patikėti savo vidine jėga.

„Vilties fėjų“ ekipažuose – garsios moterys, kurios vienaip ar kitaip susijusios su neišnešiotais vaikučiais – ankstukais.

Asta Radzevičienė (Okto studijos nuotraukoje – su dukrele Margarita), prieš 7 metus susilaukusi neišnešiotos dukrytės Margaritos, dabar – Neišnešiotų naujagimių asociacijos prezidentė ir „Vilties fėjos“ simbolio sumanytoja sako: „Kiekvieno mūsų gyvenime yra buvę dienų ir periodų, kai belieka tik viltis ir tikėjimas. Kai gimė dukrytė, kuri tilpo į delną, išgyvenome daug prieštaringų jausmų (rūpestį, pyktį, kaltę, siaubą, vienatvę, baimę), bet didžiausias jausmas buvo viltis.

Tuomet supratau, kaip reikalingas simbolis, kuris diena iš dienos suteiktų emocinį palaikymą. Ėmiau piešti įvairias angeliukų formas, o paaugusi Margarita juos pavadino fėjomis. Iš tiesų – juk tai fėjos pildo mūsų svajones ir norus, ir jų skrydžiui pakanka vienintelio dalyko – tikėjimo“. Būtent fėjos, nešančios viltį, simboliu bus pažymėti trys Moterų ralio ekipažai. Simbolį ir medalioną sukūrė juvelyrė Jurgita Erminaitė.

Kita ralio dalyvė politikė Auksė Kontrimienė – ankstukų ambasadorė – dabar yra laiminga 3 vaikų mama, tačiau prieš 23 metus vilties buvo labai nedaug – 2,5 mėnesio anksčiau gimęs sūnus svėrė tik 1000 g, o medikų prognozės neguodė. „Dabar sūnus – užsienyje studijas baigęs gabus IT specialistas, todėl noriu visoms neišnešiotukų mamos pasakyti, kad viltis pats galingiausias jausmas“.

Dar viena garsi moteris, laidų vedėja ir ankstukų ambasadorė Daiva Tamošiūnaitė taip pat dalyvaus ralyje. Ji ne kartą pasakojo savo dukrytės Adelė istoriją. „Net neįsivaizdavau, kad yra vaikų, kurie gimdami sveria kelis šimtus gramų“, – sako Daiva. Dabar buvusi neišnešiotukė Adelė – žavi paauglė.

Viename „Vilties fėjos“ ekipaže važiuos „Mamos žurnalo“ redaktorė Neila Ramoškienė sako: „Per 15 žurnalo leidimo metų aprašėme dešimtis jaudinančių istorijų apie neišnešiotukus. Mamoms, susilaukusioms vaikelių per anksti, norime nešti žinią – nieko nėra šiaip sau. Tokie vaikučiai yra kovotojai, lyderiai, jiems adaptuotis 100 kartų sunkiau, nei gimusiems laiku, tačiau jie kabinasi, vejasi, o dažniausiai ir pralenkia bendraamžius. Gal būt Jums gimė būsimasis prezidentas“.

„Vilties fėjų“ ekipažuose – 13 šaunių dalyvių: žurnalisčių, verslininkių, pramogų pasaulio žvaigždžių, automobilių sporto aistruolių. Viena dalyvė Virginija Kėdžiūtė yra karė savanorė, atliekanti nenuolatinę kario savanorio tarnybą Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-oje rinktinėje. Rinktinės vadas Virginiją išleido 48 valandoms, kad sudalyvautų ralyje.

Sekite informaciją, parašysime, kaip mums seksis.

„Vilties fėjos“ dėkoja:

Įmonei B&B TOOLS už galimybę ralyje vairuoti jų automobilius.

Lenktynininkui Dariui Baltramiejūnui už mokymus, kaip skaityti kelio knygą ir praktinio vairavimo pamokas.

Dizaino studijai ATSIS už gražius lipdukus ant mūsų automobilių.

 

Žymos: ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


vienas + 7 =

Kitos temos: