Gerumo metas prasidėjo – išdalinome 250 buteliukų „Möller’s“ žuvų taukų kūdikiams

Smagu būtų geruoju tarpininku – į mus kreipėsi įmonė „Orkla“, kurie norėjo padovanoti „Möller’s“žuvų taukų tiems, kuriems labiausiai reikia, bet nėra galimybių nusipirkti.

250 žuvų taukų buteliukų iškeliavo po Lietuvą, kaip tik tamsiausiu metų laiku, kai šio produkto labiausiai reikia.

NAUJIENA! Aukščiausios kokybės „Möller’s“ žuvų taukai kūdikiams!

Sparčiai augančio kūdikio mitybai reikalingas išskirtinis dėmesys. Aukščiausios kokybės „Möller’s“ žuvų taukai kūdikiams – tai natūralus omega-3 riebalų rūgščių ir vitaminų D3 bei A šaltinis:

  • imunitetui ir kaulams;
  • smegenims ir regėjimui;
  • širdies veiklai.

Viename arbatiniame šaukštelyje yra net 1,2 g natūralių omega-3 bei vitaminų A ir D3. Vitaminai A ir D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę ir raumenų funkciją. Vitaminas A padeda palaikyti normalią odos būklę ir išsaugoti normalų regėjimą. Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą1. DHR vartojimas yra naudingas normaliam kūdikių iki 12 mėn. amžiaus regėjimo vystymuisi. Eikozapentaeno rūgštis (EPR) ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą3.Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant: 1 250 mg DHR; 2 100 mg DHR; 3 250 mg EPR ir DHR.

Dėžutėje yra dozavimo švirkštas ir taurelė, kurie palengvins kasdienį žuvų taukų vartojimą.

250 ml

Maistinės medžiagos: 2,5 ml / 5 ml (RMV*)
Menkių kepenų aliejus: 2300 mg / 4600 mg
Omega-3: 600 mg / 1200mg
DHR 300 mg / 600 mg
EPR 200 mg / 400 mg
Vitaminas D3 5 µg (100 %*) / 10 µg (200 %*)
Vitaminas A 125 µg (16 %*) / 250 µg (32 %*)

* RMV – referencinės maistinės vertės

Vartojimas: kūdikiams nuo 4 savaičių amžiaus rekomenduojama 2,5 ml per dieną, dozę palaipsniui didinti iki 5 ml. Nuo 6 mėn. amžiaus rekomenduojama gerti po 5 ml (1 arbatinį šaukštelį) per dieną. Po vartojimo švirkštą ir taurelę rekomenduojama švariai išplauti.

Sudedamosios dalys: menkių kepenų aliejus.

Maisto papildas. 250 ml. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pirmą kartą atidarius buteliuką, laikyti jį šaldytuve, bet ne ilgiau kaip 3 mėn. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir įvairios, subalansuotos mitybos principų.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


du + 8 =

Kitos temos: