Naujas numeris

Susisiekite su redakcija

Susisiekite su redakcija

Naujausio numerio anketa

Naujausio numerio anketa

Siūlau temą

Siūlau temą

Dūdė Foto nuotrauka

Kaip nufotografuoti naujagimį 

Dabar buitinio fotografavimo galimybės neribotos, visi savo telefonuose bei debesyse saugome tūkstančius nuotraukų, ypač augindami vaikus. Tačiau paradoksas – kuo daugiau nuotraukų galime pasidaryti patys, tuo labiau populiarėja meninė fotografija. Kodėl?

 

Jūratės Čiakienės nuotrauka

Pigmentinės dėmės nėštumo metu

Pradėjusios lauktis moterys išgražėja. Dėl hormonų sublizga akys, veido oda išsilygina ir tampa panaši į kūdikio, skruostus papuošia švelnus raudonis, o lūpos tampa putnesnės. Tačiau dėl hormonų pokyčių gali kilti ir odos problemų, viena tokių – pigmentinės dėmės.

Akvilės Razauskienės nuotrauka

Kaip tampama tėčiu poetu

Vilnietis Simonas Urbonas viešojoje erdvėje kartais vadinamas tiesiog supertėčiu. Mat yra ne tik daugiavaikis tėvas (su žmona Ieva augina penkerių Anabelę, ketverių Viesulą ir dvejų Džiugę Aurorą). Augindamas vaikus, jis triskart buvo išėjęs tėvystės atostogų ir išbandęs įvairių iššūkių.

 

 

Loretos Lileikienės nuotrauka

Pasaulis pats atkeliavo į kiemą

Renata ir Ramūnas Lamauskai jau kelerius metus neplanuoja tolimų kelionių. Išvažiuoti ilgiau nei pusdieniui jie tiesiog negali–- tokio ūkio, koks yra dabar, negalėtų perduoti nei kaimynams, nei giminaičiams. Bet sako, kad kelionių ilgesio ir nejaučia, nes į jų kiemą atkeliavo beveik visa Europa, Australija, Afrika ir net Pietų Amerika.

 

 

Studio Smile nuotrauka

Spalvos – E621 akims

Priešmokyklinio amžiaus vaikams beveik kiekvienoje gyvenimo situacijoje norisi kuo daugiau spalvų: ir žaislai, ir saldumynai, net darželiui reikalingos priemonės – viskas marga. Tėvai, nieko bloga neįtardami, dažnai neprieštarauja tokiems vaikų norams. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai tikrai nieko baisaus, jei vaikui patinka.

 

 

 

 

Nešynės.lt nuotrauka

Aš vaikjuostėje neiškryps stuburas

Ar nešiojimas vaikjuostėje saugus, ar nepakenks vėlesnei vaiko laikysenai? Apie tai kalbamės su specialistu, kurio darbas ir yra „užauginti tiesų vaiką“ (iš graikų kalbos: orto – tiesus, taisyklingas, paideia – auklėjimas), – med. m. dr. ortopedu Regimantu Žitkausku.

 

Asmeninio albumo nuotrauka

Vėjas (ne)miega 2 dalis

Žurnale toks projektas – pirmasis per 18 metų! Skaitykite, kaip seksis išmokyti užmigti ir ramiai miegoti SAVO LOVYTĖJE 12 mėnesių Vėją (gimė 2018-05-28). Vėjo mama – TV laidų vedėja ir žurnalistė Živilė Kropaitė – pasinaudos miego specialistės Dovilės Šafranauskės patarimais ir papasakos, kaip sekėsi. Mama Živilė pasakoja, kaip sekėsi laikytis miego konsultantės patarimų.

skyrybos

Studijos Smile nuotrauka

Žindymo kelionė – ne visada lengva

Fotoprojektas, aukštinantis žindymą, seniai išėjo iš žanro rėmų. Kai fotografė Anna Jankunes (Studio Smile) atsiunčia naujas nuotraukas, gėrimės žindančių moterų grožiu, nuotraukų estetika. Bet kai išklausome pozavusių moterų istorijų… Patikėkite, jos įkvepia ne mažiau, nei vaizdas nuotraukose.

serga

Gfoto nuotrauka

Motinos diena ištisus metus

Operos solistę Kristiną Zmailaitę kalbinome iškart po Motinos dienos. Šventės jai ir vyrui, operos solistui Edmundui Seiliui, dažniausiai yra darbo metas – tenka dainuoti įvairiuose renginiuose. Tačiau po jų laukia jaukus laikas su dukrytėmis: keturiolikmete Barbora ir greitai pusantrų sulauksiančia Elžbieta.