Naujas numeris

Susisiekite su redakcija

Susisiekite su redakcija

Naujausio numerio anketa

Naujausio numerio anketa

Siūlau temą

Siūlau temą
Laimos Druknerytės nuotrauka

Asmeninio albumo nuotrauka

Visa tiesa apie… duonelę

Anksčiau duona buvo vadinama „kasdienine“, o dabar artėjame prie dienos, kai ją išbrauks iš sveikos mitybos piramidės. Kas atsitiko, kad teisiamųjų suole atsidūrė pats nekalčiausias produktas?

Andrea Drea Foto nuotrauka

Mūsų vaikas toks liūdnas…

Vaikystė siejama su žodžiais „nerūpestinga“, „džiugi“, todėl nuliūdęs ir susimąstęs vaikas verčia stebėtis ir galvoti, ar jam viskas gerai?

Jūratės Čiakienės nuotrauka

Kaip gimus vaikams neišbarstyti meilės vyrui

Neseniai vienoje TV laidoje Agnė Grigaliūnienė pasisakė mananti, jog supermamytės daro klaidą vaikus iškeldamos į pirmą vietą, o vyrą nustumdamos. Jos nuomone, vyras turi likti pirmoje vietoje ir gimus vaikams. Po šio pasisakymo kilo komentarų banga. Dauguma nustebo ir pasipiktino – juk vyrą bet kada galima pakeisti, o vaikai amžinai šalia. Komentarų piktumas parodė, kad mūsų visuomenėje nepriimtina ir keista vyrą iškelti aukščiau vaikų. Valentino dienos proga šią temą aptarėme su psichiatre Aurima Diliene.

Studio Smile nuotrauka

Ksena, įveikusi savo antsvorį

Ši vilnietės Oksanos Kilmanienės fotosesija primena filmą apie karingąją Kseną – moterį karžygę. Fotografuota buvo žvyro karjeruose, o karingumo ir ryžto Oksanai netrūksta. Tik jos priešas  – ne vyrai aštriais kardais, o… antsvoris. Prieš pusę metų numetusi 36 kilogramus, Oksana tikisi, kad jos antsvoris daugiau nebesugrįš.

Simonos Tiškės nuotrauka

Didelės permainos mažame gyvenime

Sakoma, kad vaikystėje kaip niekada svarbu pastovumas, tam tikri ritualai, gyvenimo ritmas. Kai kurios pedagoginės sistemos ir pagrįstos nuolatiniu ritualų kartojimu, gamtos ciklų sekimu. Kai vaikas nejaučia pastovumo, jis nesaugus. Tačiau gyvenime neišvengiamai tenka susidurti su permainomis.

Tatjanos Kurganovos nuotrauka

Širdukas Oskaras

Paprastai viršelio vaikutį pristatome trumpai – parodome jo šeimą, keletą nuotraukų iš kasdienio gyvenimo. Šįkart pasakojimas apie Oskarą virto dideliu straipsniu. Nes Oskaras, nors gyvena šiame pasaulyje vos daugiau nei metus, patyrė tiek, kad galima būtų parašyti knygą. Pasakoja jo mama vilnietė Anželika Minakova.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Vincas valgo

Pirmasis papildomo maitinimo mėnuo

Nuo kada, kiek, ko, kaip? Daugiausia klausimų kūdikystės etapu kyla pradėjus papildomą maitinimą. Pradedame interaktyvų projektą – kiekvieną mėnesį mama pasakos, kaip sekėsi papildomai maitinti kūdikį, o gydytoja dietologė komentuos.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Gražiausia pasaulio mama

 Šiame numeryje kalbiname ypatingą mamą. Ypatingą ne tik tuo, kad augina tris vaikus, – dešimtmetį Danielių, aštuonmetį Dominiką ir ketverių Emily. Tatjana Lavrinovič – oficialiai pripažinta ir karūnuota gražiausia pasaulio mama. Dar neišblėso konkurso „MRS.Globe“, kuris vyko Kinijoje, įspūdžiai.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Auga redakcijos kūdikis. Pirmasis mėnuo

Naujasis redakcijos kūdikis Tautvydas gimė 2017 gruodžio 7 dieną, svėrė 3885 g. Tautvydo mama – žurnalo konsultantė, kūdikių priežiūros specialistė Giedrė Veličkienė (27 m.). Giedrė su kolegėmis veda mokymus mokyklėlėje „Sąmoningos mamos“, domisi aromaterapija, studijuoja vaikų miego ypatumus – į ją kreipiasi mamos iš visos Lietuvos, kai reikia sudaryti kūdikio miego ritmą, išmokyti miegoti naktimis.  Giedrės ir Remigijaus šeimoje auga ir 6 metų sūnus Arvydas.