Klausimas pediatrui

Sūnui 6 mėn. Neduoda ramybės dygstantys dantukai, jų jau turi 3, 4 dygsta. Apatiniai dantukai kreivi, o šalia viršutinio dantukas kalasi šiek tiek kitoje vietoje, nei šalia esantis – ne vienoje linijoje. Ką reikėtų daryti? O gal neverta nerimauti?
Nuo 2,5 mėn. pradėjau maitinti dukrytę mišinuku, kuriame mažas laktozės kiekis. Po kelių savaičių bandžiau pereiti prie paprasto mišinio, bet dukrytė tapo nerami. Norėjau paklausti, kuo ypatingi mišiniai, turintys mažai laktozės, ir kiek laiko galima juos duoti kūdikiui?
Ar užsikrėtęs virusu vaikas gali tik karščiuoti, be jokių kitų simptomų? Mūsų 2,5 metų sūnus, pradėjęs lankyti darželį, jau kelis kartus sirgo keista liga – jis tiesiog 2-3 dienas karščiuoja, bet nėra nei slogos, nei kosulio, gerklytė neparaudusi. Kokia tai galėtų būti liga, kaip vaikutį gydyti?
Ar galima vesti vaiką į darželį, jeigu jam pūliuoja akys, jis sloguoja, viduriuoja, yra išbertas? Mūsų sūnus lanko darželį ir nuolat „parsineša“ namo užkratų iš darželio, nes tėvai leidžia sergančius vaikus (sako, kad jie neturi temperatūros, tačiau yra snargliuoti ir kosėja).
Mūsų 4 metų sūnus dažnai ir garsiai raugėja. Gal tai dėl kokios nors skrandžio ligos?
Mano dukra (9 m.) persirgo vėjaraupiais. Po ligos bėrimų vietoje liko randai. Norėčiau sužinoti, ar galima juos kaip nors panaikinti?
Dukrai 8 mėn., darant lengvą mankštelę traška sąnariukai, ar tai normalu?