Klausimas pediatrui

Sūneliui 1,5 metų. Nuo 3 mėnesių pastebėjau, kad laikosi 37-37,3˚C temperatūra. Pakyla dienomis, o vakare tampa normali. Šeimos gydytoja nesiunčia atlikti jokių kitų tyrimų, tik kraujo ir šlapimo, kurie yra geri. Nesloguoja, dantys išdygę. Kokius tyrimus turėtume atlikti, kur kreiptis?
Nuo kokio amžiaus kūdikiui ar vaikui galima duoti žvėrienos – stirnienos, šernienos ir pan.?
8 mėn. dukrytei labai lėtai auga svoris. Tik pirmaisiais 2 mėnesiais priaugo po 1,2 kg, o paskui – po 300 g per mėnesį. Vieną mėnesį nepriaugo nieko, o dar vieną – nukrito 200 g. Šiuo metu sveria 8 200 g. Judri, linksma. Ar reikėtų nerimauti? Jei taip – į kokius specialistus kreiptis?
Sūnui 10 mėn., be buteliuko neužmiega. Naktį prabunda 3-5 kartus ir rėkia tol, kol gauna buteliuką arbatos ar pienelio. Ar tai normalu? Kaip atpratinti?
Kūdikiui 6 mėn. Pradėjau primaitinti tirštu maistu. Kiek kūdikis turi suvalgyti per vieną maitinimą daržovienės, košės ar tyrelės?
Mano 4 metų sūnus lanko darželį. Jam susirgus visada suserga ir mažoji dukrelė (8 mėn.). Ar yra būdų, kaip apsaugoti sesę nuo brolio ligų?
Sūnui 7 mėnesiai. Ar gali vaikutis du mėnesius iš eilės nepaaugti nė centimetro? 5 mėn. buvo 67 cm ūgio, o 7 mėn. – tie patys 67 cm.
Sūnui 1 metai ir 3 mėnesiai. Kai jam buvo 9 mėnesiai, nebedavėme vitamino D, nes prieš akis buvo vasara, vaikas daug buvo lauke. Prieš mėnesį teko su sūnumi gulėti ligoninėje, gydytoja konstatavo, kad jo kojos kreivos, kad būtina duoti vitamino D. Dabar jo duodame. Ar kojos išsitiesins? Ar tai neatstatomas dalykas?