Mankšta 7–14 m. mergaitėms – žaisminga ir labai reikalinga

Pristatome mankštą 7–14 m. mergaitėms su kineziterapeute.

Didžiulė šiandienos problema – pasyvus vaikų gyvenimo būdas. Ypač tai aktualu tampa rudenį, kai vaikai pradeda lankyti mokyklą, kurioje daug laiko praleidžia sėdėdami, nešioja kuprines, tampa mažiau aktyvūs, lyginant su vasaros atostogomis. Žinoma, prie to prisideda ir išmanieji įrenginiai, į kurių ekranus ilgesnį laiką žiūrėdamas vaikas vargina savo viršutinius stuburo slankstelius bei kaklo raumenis. Vaikams dažnai diagnozuojama netinkama laikysena, pečių, kaklo skausmai, stuburo iškrypimai. Norint išvengti problemų vyresniame amžiuje, svarbu nedelsti ir priemonių imtis iškart.

Viena iš priemonių netaisyklingai laikysenai koreguoti – mankšta 7–14 m. mergaitėms su kineziterapeute treniruočių studijoje „Vija Pinavija“. Mankštos metu didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių taisyklingai laikysenai, kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemoms stiprinti. Ši mankšta lavina ir visas fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją, treniruoja funkcinę jėgą.

Kaip teigia kineziterapeutė Viktorija Brusokaitė: „Labai svarbu vaiką sudominti. Ši mankšta yra žaisminga, paremta žaidimų ir sporto elementais. Naudojamos įvairios priemonės: gumos, kamuoliai, svareliai“.

​Mankšta mergaitėms su kineziterapeute ​vyksta treniruočių studijoje „Vija Pinavija“ ir nuotoliniu būdu per Zoom programėlę, du kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais,16 val.

Daugiau informacijos apie mankštą mergaitėms su kineziterapeute rasite mūsų interneto svetainėje www.vijapinavija.lt.

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 + = trylika

Kitos temos: