Sėdmaišis – stilingas, funkcionalus ir saugus daiktas. Ką žinoti prieš perkant sėdmaišį vaikui?

„Cocoon“ tipo sėdmaišiai – naujausias ir vienas populairiausių kūrynių „Pušku pušku“ asortimente

Kuriant vaikų kambario interjerą, labai svarbu pagalvoti apie atskiras detales, kurios būtų ne tik gražios, bet ir labai saugios, funkcionalios, be aštrių kampų, esant reikalui lengvai valomos, minkštos, ir suteiktų džiaugsmo mažyliu. Juk visi norime, kad vaikas savo kambaryje praleistų kuo daugiau laiko, jame jaustųsi jaukiai ir smagiai.

Kurdami sėdmaišių modelius bei audinius, mes galvojame apie Jūsų mažylius, žinome, kaip yra svarbu suteikti mažiesiems spalvotą, ir saugų poilsį.

Todėl „Pušku pušku“ asortimente rasite minkštuosius baldus, kurie turi svarbiausius audiniams sertifikatus bei pasižymi šiomis savybėmis:

*Turi OEKO–TEX sertifikatus;

*Atitinka REACH standartą ir yra be jokių cheminių medžiagų;

*Saugūs naudoti vaikams, nėra aštrių kampų ar detalių;

*Audiniai yra labai minkšti ir jaukūs, gera ne tik žaisti su jais ant jų, bet ir mėgautis poilsiu;

*Audiniai pralaidūs orui, kvėpuojantys;

*Esant reikalui visi audiniai yra skalbiami, lengvai valomi, keičiami;

*Sėdmaišiui praradus šiek tiek tūrio, lengvai jį papildysite granulėmis.

Vaikų mylimiausi ir tėvų mėgstamiausi „Pušku pušku“ sėdmaišiai yra pritaikyti jaukioms poilsio oazėms. Minkšti ir daug priežiūros nereikalaujantys baldai garantuos Jūsų mažylio komfortą. Siūlome rinktis iš 10 mylimiausių modelių, 15 audinių ir daugybės audinių spalvų asortimento.

Rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į šiuos ,,Pušku pušku“ sėdmaišių modelius vaikams: „Razzy“, „Razz“, „Cocoon“, „Play“, „Game“, „Mini“, „Plus“, „Up“, „Softbox“, „Roll“.

Visi šie modeliai yra sukurti ir pritaikyti naudoti vaikams pagal jų ūgį, sudėjimą, gaminami su itin patogiomis ir kokybiškomis detalėmis.

Nuotraukose: „Softbox“ ir „Mini“ sėdmaišiai tarnaus daugaiu kaip pufiko tipo baldai, gražios, žaismingos, patogios, funkcionalios interjero detalės

Pasirinkite pagal vaiko poreikius ir ūgį patogų modelį:

„Razzy“ modelis yra tinkamas patiems mažiausiems, rekomenduojamas iki 120 m. ūgio vaikučiams.

„Razz“ – tiks aukštesniems vaikams, paaugliams ir net suaugusiems. Šis modelis ypatingai populiarus jaunuolių tarpe ir dažnai naudojamas net ir startuolių poilsio kambariuose. Šie sėdmaišiai yra žemesni nei „Game“ ar „Play“ modelio sėdmaišiai.

„Game“ modeliai skirti įvairaus amžiaus vaikams, plati sėdimoji dalis leis patogiai įsitaisyti, susikelti kojas, žaidžiant ar skaitant, nugaros atlošo dalis yra kiek žemesnė nei „Play“.

„Play“ sėdmaišio modelis – kompaktiško dydžio sėdmaišis, su kiek aukštesne ir siauresne sėdima dalimi nei „Game” modelis, pagamintas taip pat su papildoma rankena, patogiam pernešimui iš erdvės į erdvę.

„Roll“ – spurgos formos sėdmaišis, skirtas ypač minkštam drybsojimui. Apvalūs rankų darbo sėdmaišiai sukurti dviejų dydžių: Roll 85 – mažesnis bei kompaktiškesnis, ir Roll 100 – tinkamesnis erdvesniems namams. Šie minkšti baldai sukurti su rankenomis, kad būtų lengvai pernešami į skirtingas kambario vietas, todėl tinka ir vaikams, ir suaugusiems.

„Softbox“ ir „Mini“ sėdmaišiai tarnaus daugaiu kaip pufiko tipo baldai, gražios, žaismingos, patogios, funkcionalios interjero detalės.

Nuotraukose: „Cocoon“ tipo sėdmaišiai

„Cocoon“ tipo sėdmaišiai – naujausias ir vienas populairiausių kūrynių „Pušku pušku“ asortimente. Juos pamėgo vaikai todėl, kad tai ne tik labai patogus foteliukas, kuris prisitaiko prie kūno formų, yra lengvas, bet dar turi ir dvi audinio „ausytes“ iš šonų, kurias sujungus, tai tampa jaukiu pleduku.  Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti. O taip pat, tai stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį, ypač rekomenduojama su „Waves“ ir „Murr“ audiniais.

Nuotraukose: „Razz“ – tiks aukštesniems vaikams, paaugliams ir net suaugusiems

„Pušku pušku“ sėdmaišiai ne tik patogūs ir funkcionalūs baldai, bet ir lengvai derinami interjere, nes siūloma rinktis iš gausaus sėdmaišių audinių asortimento (nuo natūralaus lino iki minkšto kailiuko, prabangaus velveto iki dirbtinės odos, plataus spalvų pasirinkimo kiekvienam interjerui…). Visus   galėsite skalbti ir keisti, derinti interjere spalvas bei audinius (juk visi puikiai žinome, kaip būna su mylimiausiais vaikų daiktais – jie keliauja po visus namus!).

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− keturi = 5

Kitos temos: