„Pušku pušku“ pristato naujus sėdmaišius „Cocoon“, dizainerių sukurtus vaikams

Cocoon_Murrr_sedmaisis

Sėdmaišio „Cocoon Murrr“ – ypač minkštas kailiukas, hipoalerginis audinys

„Pušku pušku“ kviečia susipažinti su jaukiausia sėdmaišių naujiena šį rudenį ir žiemą – „Cocoon“. Sukurta vaikučiams, tačiau labai patiks ir tėvams.

Jaukus, minkštas, labai gražus, hipoalerginis, daugiafunkcis baldas ir žaislas. Artėjant dovanų sezonui, tai puiki praktiškos dovanos idėja. Rankų darbo, pagaminta Lietuvoje, dizaino kūrėjų „balciuno“.

Kurdami „Cocoon“ sėdmaišį, kėlėme daug reikalavimų: kad jis būtų įdomus ir saugus mažyliui, ilgalaikis ir gražus interjere bei lengvai prižiūrimas.

Kartu su savo klientais bei jų vaikais itin džiaugiamės, kad pavyko pasiūlyti tokį vaikiško sėdmaišio variantą, kuris jau tapo geriausiu žaidimų ir poilsio draugu ne vienuose namuose.

Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti patys, patogiai įsitaisyti ir minkštu pledu apsigobti, kol varto knygutę ar žiūri filmuką, ar net paversti jį žaislų slėptuve.

Šį sėdmaišį lengva prižiūrėti, todėl patiks tėveliams

Šis sėdmaišis, kaip ir visi „Pušku pušku“ sėdmaišiai, turi užtrauktukus ir yra lengvai pervelkamas, skalbiamas, pildomas granulėmis.

Tinka ir alergiškiems vaikams

Šiuo metu naujieji „Cocoon“ sėdmaišiai yra siuvami iš 2 tipų sertifikuotų medžiagų: Murrr – ypač minkštas kailiukas, hipoalerginis audinys ir Waves – velvetas, kuris yra ypač švelnus dėl tankaus pūkinio paviršiaus. Šie audiniai pralaidūs orui, kvėpuojantys ir be jokių cheminių medžiagų. Waves audinių siūlome net 8 spalvų, o Murrr – pilkšvą ir švelnią rožinę.

Tai nuostabi, minkšta, jauki dovana vaikui ir stilinga interjero detalė, kuri tikrai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Sėdmaišio matmenys 80×45×50 cm.

Cocoon_Waves_sedmaisis

„Cocoon“ Waves audinių siūlome net 8 spalvų

Netrukus pasiūlysime tokio pat tipo sėdmaišius ir suaugusiesiems, mamoms su mažyliais patogiai sėdėti, ir esant norui apsikloti jaukia Waves audinio medžiaga. Numatomi naujų„ Cocoon“ sėdmaišių ilgiai pritaikyti suaugusiesiems: 100 ir 120 cm.

Sukurtas džiaugtis su meile – „Pušku pušku“.

„Cocoon“ sėdmaišius apžiūrėti ir nusipirkti galite www.puskupusku.lt.

Galima įsigyti parduotuvėje: Savanorių pr. 176, Vilnius.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − du =

Kitos temos: