Vaiko kambarys: smagios ir saugios pramogos

Spalvingi kamuoliukai leidžia lavinti vaiko motoriką ir spalvų pažinimą

Vaiko kambarys kiekvienuose namuose yra išskirtinė erdvė, kurios interjeras iš tėvelių pareikalauja daug sumanumo, mat sutalpinti kelias zonas – miego, žaidimų, poilsio – vienoje patalpoje nėra taip lengva. Mažylio kambaryje neabejotinai daugiausia vietos reikia žaislų ir žaidimų zonai.

Norint užtinti smagų ir drauge saugų vaikučio žaidimų laiką tėveliams tenka pasukti galvas. Kamuoliukų baseinai, čiuožyklos bei žaidimams skirti kilimėliai – tobuli sprendimai, kurie yra ne tik smagūs, bet ir naudingi.

Kamuoliukų baseinai – šaunus laikas garantuotas

Greičiausiai daugelis iškart pagalvojo apie plastikinį ar pripučiamą paprastą kamuoliukų baseiną. Bet naudoti patalpose skirtų kamuoliukų baseinų rinkoje rasite ir kur kas geresnių pasirinkimų, pavyzdžiui, minkštus baseinus. Tokie gali „pasigirti“ solidžiu privalumų spektru, vienas esminių – minkštos baseino sienelės pašalina bet kokią riziką mažyliui susižeisti. Nugriūti tokiame baseine irgi vienas malonumas! Negana to, baseino užvalkalai gali būti nuimami ir skalbiami, kas suteikia progą užtikrinti nepriekaištingą dažnai vaiko naudojamo daikto švarą. Tiesa, rinkdamiesi minkštą baseiną atsižvelkite į audinį ir prioritetą teikite natūraliam pluoštui.

Tai dar ne viskas – spalvingi kamuoliukai leidžia lavinti vaiko motoriką ir spalvų pažinimą. Toks baseinas su kamuoliukais – puikus pavyzdys, kaip suderinti pramogas ir ugdymą.

Čiuožykla kambaryje?

Kodėl gi ne! Greičiausiai nerastume vaiko, kurio neviliotų smagus nusileidimas čiuožykla. Todėl tokia pramoga vaiko kambaryje sulauks labai daug jo simpatijų. Vaiko kambario interjere nepriekaištingai derės medinė čiuožykla. Medis – natūrali, ekologiška, sveika medžiaga, tad tokia čiuožykla bus ne tik smagaus, bet ir saugaus vaiko žaidimo garantas.

Atkreipkite dėmesį ir į medinės čiuožyklos apdailą – jai turėtų būti naudojami nekenksmingi dažai, pagaminti ne tirpiklių pagrindu.

Jei čiuožyklą suderinsite su kamuoliukų baseinu vaiko kambaryje, tai mažylis čia turės tobulą pramogų erdvę.

Žaidimų kilimėlis

Maksimaliam vaiko saugumui žaidžiant ir net labai išdykaujant užtikrinti verta pagalvoti apie storesnį ir minkštą žaidimams skirtą kilimą. Pastarasis bus tobulas pagrindas kamuoliukų baseinui ir /ar čiuožyklai. Pasirinkę žaidimų kilimą, turintį nuimamą užvalkalą, užtikrinsite lengvą ir paprastą jo priežiūrą.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + penki =

Kitos temos: