Kaip greitai sukurti malonesnę atmosferą namuose? Yra 5 esminiai kriterijai

žvakės

Freepik.com

Daugelis žmonių šiandieniniame pasaulyje susiduria su dideliu gyvenimo tempu bei stresu. Būtent dėl to turėti vietą, į kurią būtų malonu grįžti po visų dienos darbų, yra be galo svarbu. Namai turėtų būti mūsų saugi zona, kur viskas be galo artima širdžiai bei kur būtų galima kokybiškai pailsėti ir pasiruošti ateinančiai dienai. Tad, jei ir jūs norite susikurti malonią atmosferą namuose, šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kaip greitai ir be didelių pastangų tai padaryti.

Augalai namams suteikia gyvybės

Nepriklausomai nuo to, ar mėgstate užsiimti sodininkyste, ar galvojate, jog tai – visiškai ne jums, pasistenkite į savo namus įtraukti šiek tiek augalų, kurie jiems akimirksniu suteiks daugiau gyvybės ir jaukumo. Šiam tikslui gali puikiai tikti kambariniai augalai arba net skintos gėlės, džiovinti augalai. Žinoma, pasirinkus pirmąjį variantą, jiems reikės skirti šiek tiek savo laiko ir tinkamai juos prižiūrėti. Kaip bebūtų, dėl to nereikėtų išsigąsti, kadangi yra daugybė kambarinių augalų, kuriems reikalinga minimali priežiūra. Tad, jei abejojate savo gebėjimais ar esate pakankamai užimtas žmogus, galite įsigyti kaip tik tokius juos. O jei papildomo vargo išvis nesinori, skintos gėlės ar džiovinti augalai bus idealus pasirinkimas! Jais galite puošti svetainę, miegamąjį, virtuvę ar net vonios kambarį – viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir poreikių!

Jaukumui sukurti pasitelkite apšvietimą

Galbūt nustebsite, tačiau namų apšvietimas gali padaryti stebuklus! Tačiau tam labai svarbu tinkamai jį pasirinkti. Reikėtų vengti šalto ir itin ryškaus apšvietimo, kadangi jis erdvę paverčia tokia, kurioje nesinori būti ir leisti laiko. Vietoje to, geriau rinkitės šiltai baltos spalvos ar net gelsvą apšvietimą. Taip pat kambaryje turėkite ne vieną, o keletą šviesos šaltinių, kurie padės lengvai keisti nuotaiką kambaryje. Be pakabinamų šviestuvų, tam galite naudoti pastatomus šviestuvus, toršerus, LED juostas bei  net žvakes. Iš tiesų būtent žvakės namams gali suteikti itin daug jaukumo, o geriausia dar ir tai, jog jų kaina prieinama tikrai kiekvienam. Žvakių asortimentas – be galo didelis, tad tikrai rasite tokias, kurios labiausiai tiks prie jūsų namų interjero.

Svetainę papildykite pledais

Svetainė yra ta namų vieta, kur ilsitės po dienos darbų, atsipalaiduojate bei užsiimate norima veikla su šeima ar draugais. Būtent dėl šios priežasties ši erdvė turėtų būti kviečianti užeiti bei tokia, kurioje leisti laiką būtų patogu ir gera. Vienas iš būdų, kaip nesunkiai galima tai padaryti – svetainę papildyti minkštais bei kūnui maloniais pledais. Pledas ant svetainės sofos gali ne tik padėti svečiams jaustis kaip namuose, bet ir būti puiki dekoratyvinė detalė. Jų tekstūrų ir spalvų yra tikrai be galo daug, tad priderinti tokį, kuris geriausiai atrodys svetainės kambaryje, nebus sunku. Be to, jei nesinori pledų laikyti ant sofos, juos galite sudėti ir į gražų pintą krepšį.

Palaikykite gerą kvapą namuose

žvakės

Freepik.com

Ne paslaptis, jog kvapas taip pat yra be galo reikšmingas elementas, norint sukurti malonią atmosferą namuose. Geras kvapas svarbus tiek įžengiant į namus, tiek ir būnant juose – gi natūralu, jog kuomet jaučiame malonų aromatą, toje vietoje norisi būti labiau. Tačiau norint tai pasiekti, reikia įdėti šiek tiek pastangų. Niekuomet nepalikite neplautų indų kriauklėje, laiku išneškite šiukšles bei reguliariai skalbkite rūbus. Tik visa tai įvykdžius, galite galvoti ir apie papildomas priemones. Viena iš jų, be abejo, yra namų kvapai, kurie yra itin veiksmingas sprendimas, jei norite pagerinti namuose tvyrantį aromatą. Rinktis rekomenduojama pagal tai, kokie kvapai jums apskritai patinka labiausiai, kadangi tuomet galėsite būti užtikrinti, jog pasirinktas aromatas jūsų neerzins.

Nepamirškite muzikos

Galiausiai, numalšinti jaučiamą stresą bei atsipalaiduoti gali padėti ne kas kita, o patinkanti muzika. Todėl nesidrovėkite ir bent retkarčiais pasiklausykite mėgstamų dainų ar tiesiog įsijunkite kažką, kas tiktų foninei namų muzikai. Žinoma, kad galėtumėte pasiekti maksimalų komfortą ir netrukdytumėte kitiems namiškiams, garsas neturėtų būti per didelis. Pasirinkite jį tokį, kuris būtų malonus ausiai.

Taigi, tikimės, jog šiame straipsnyje radote kažką, ką galėtumėte pritaikyti savuose namuose! Nebūtina visko išbandyti iškart, geriau tai darykite palaipsniui, vis įtraukdami naują, nedidelę detalę.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję strapsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− keturi = 4

Kitos temos: