Patarimai tiems, kurie patys planuoja apšvietimą namuose

Tikrai nėra būtina samdyti specialistą, kad namuose jis padėtų sukomponuoti tobulą apšvietimą

Tikrai nėra būtina samdyti specialistą, kad namuose jis padėtų sukomponuoti tobulą apšvietimą. Tokį, kuris ne tik skoningai atrodo, tačiau ir harmoningai dera su kitais patalpoje esančiais akcentais. Daugeliui žmonių patinka, kad internete galima susipažinti su pavyzdžiais. Ne tik pačių šviestuvų, tačiau ir svarbiausių jų komponavimo taisyklių.

Juk nepriklausomai nuo to, ar Jums labiausiai patinka modernūs pakabinami šviestuvai, ar toršerai, kurie kvepia klasika – juos rinktis ir komponuoti erdvėje reikia laikantis kelių esminių taisyklių.

Šviesa nėra tik funkcija

Taip, pati svarbiausia apšvietimo funkcija yra padėti tamsiuoju paros metu žmogui, kuris yra patalpose, gerai matyti aplinką. Ne veltui šiuo metu yra tiek daug įvairių apšvietimų sistemų. Tokių, kurios suteikia geresnį matomumą visam kambariui, ir tokių, kurie padeda paryškinti tam tikras zonas, kuriose žmogus dirba ir t.t.

Tačiau išties, šiuolaikiniai šviestuvai ne tik apšviečia kambario erdves, tačiau taip pat ir kuria jaukias zonas, patys iš savęs šviestuvai tampa svarbiausiais akcentais, kurie ne tik atrodo harmoningai, tačiau taip pat ir traukia akis.

Jeigu anksčiau šviestuvai buvo pasirenkami tokie, kad taptų visumos interjero dalimi, tai šiuo metu jie dažnai tampa pačiu svarbiausiu akcentu, kuris traukia akis. Ypač, kai kambarys yra minimalistinio stiliaus ir reikia akcento, kuris taptų viso kambario puošmena. Lempos gali tai padaryti. Ir tikrai ne tik tos, kurios yra skirtos tik dekoratyvumui. Net ir bendrinis apšvietimas gali atrodyti puikiai. Galiausiai, net tik pats lempos gaubtas, tačiau ir jo skleidžiama šviesa yra skoningas kambario dekoracijų kūrimas.

Kurkite namus per apšvietimą

Sukurti namuose skoningą apšvietimą, kuriame kiekvienas komponentas derėtų, žinoma, nėra paprasta, tačiau kai darbas bus baigtas, esame tikri, kad galėsite džiaugtis tokia erdve, kurioje yra gera būti. Labai dažnai šiuolaikinis žmogus stengiasi atsisakyti įvairių interjero smulkmenų, kurios renka dulkes, kurios tarsi apkrauna erdvę. Tačiau be jų pačios patalpos atrodo niūriai. Kai kurie sako, kad be akcentų jos atrodo kaip negyvenamos. Štai šviestuvai yra skoninga galimybė kurti tokius namus, kuriuose yra gera būti. Juk gaubtas gali koreguoti šviesos sklaida taip sukurdamas skoningus šešėlius, kurie ir tampa svarbiausiu patalpos akcentu, dekoratyvumo magija.

Ar šviesa daro įtaką žmogui?

Faktas, kad šviesa daro įtaką žmogui ir kuo jos daugiau – tuo dažniausiai nuotaika yra geresnė. Ne veltui šaltuoju metų laiku daugelis žmonių kabina lemputes. Jos yra skirtos ne tik Kalėdų šventės paminėjimui, tačiau ir apskritai tamsiojo metų laiko naikinimui. Norisi kuo daugiau apšvietimo, kuris patalpai suteikia daugiau jaukumo. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama zonų apšvietimui, o ne bendriniam. Žinoma, bendrinis yra būtinas. Tačiau kai norisi daugiau jaukumo – dažniausiai reikia nepamiršti zonų paryškinimo, kurios suteikia patalpai daugiau asmeniškumo. Svarbiausia yra rinktis tokius šviestuvus, kurie ne tik skoningai dera interjere, tačiau ir patinka kiekvienam žmogui.

Šviestuvo paieškos gairės

Šviestuvų pasiūla yra labai plati ir dažniausiai galimybė pirkti internetu padeda sutaupyti labai daug laiko ir filtrų pagalba kur kas greičiau rasti tokią lempą. Kuri Jums labiausiai tinka. Tokią, kuri ne tik skoningai dera interjere, tačiau taip pat ir puošia namus. Renkantis visada verta nuspręsti dėl stiliaus, dydžio, formos, žinoma, biudžeto. Taip pat žiūrėkite, kokiai patalpai konkretus šviestuvas yra skirtas.

US

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 2 = aštuoni

Kitos temos: